homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ajutati-ma va rog....


#1 2012-02-16 14:49:42

deeea1989
Full member
Inregistrat: 2010-08-02
Mesaje: 207

ajutati-ma va rog....

am o problema foarte grava va spun pe scurt problema mea ca nu am timp...am o fetitza de 8 sapt, locuiesc cu socrii si nu ne intelegem deloc, eu nu ma vreau sa stau aici...nu mai suport...sotul meu e de partea mea dar nu vrea deloc sa se lipseasca de ei ...eu nu mai vreau sub nici o forma sa stau aici...sotu nu ma lasa sa plec cu fetitza ...si nu stiu cum sa procedez sa pot lua fetitza...nu vreau sa plec si sa o las si pe urma sa spuna ca am parasit=o si am plecat nu ma pricep deloc....daca plec unde trebuie sa merg sa spun ca vreau sa iau copilul si sa mi-l dea cumva??? Credeti ca o sa-i lase fetitza lui sau mie ? NU pot plec fara ea mai bine stau si suport totul si fara ea nu plec....deci invatati-ma cum sa procedez.


Am o minune de fetitza hjarta

Offline

 



#2 2012-02-16 17:27:51

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: ajutati-ma va rog....

ti-am mutat topicul la mamici, cred ca e mai potrivit aici smile


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#3 2012-02-16 17:31:10

deeea1989
Full member
Inregistrat: 2010-08-02
Mesaje: 207

Re: ajutati-ma va rog....

multumesc puss


Am o minune de fetitza hjarta

Offline

 

#4 2012-02-16 18:39:04

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: ajutati-ma va rog....

daca vrei sa divortezi, iti tre orice alt motiov decat "nepotrivire de caractere', care nu merge cand ai minori
daca pleci doar tu=parsire=dcaderea din drepturile parintesti, deci NU, ai gija!
din cate stiu, acum e lege care prevede custodia comuna dupa divort, daca niciunul dintre parintinu are b MARI (alcoolism, violenta, pb psihice etc). asta presuune ca o per va sta copilul la tine, o per la el, distribuite cat mai egal in decursul anului. acu in practica NU STIU cum se aplica legea asta la bebei asa mici, dependenti de mama... dar legea asta-i..

mare pacat ca se baga fam extinsa in relatii asa grater


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.