homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Urme de la acnee


#1 2012-04-14 22:25:40

MihaelaBiba
Membru
Inregistrat: 2012-04-14
Mesaje: 1

urme de la acnee

Salut.

Am si eu o problema mai delicata si sper sa ma puteti ajuta.



Am avut cosuri, nu le-am stors pentru ca am citit ca daca le storc raman semne( EPIC! mai bine le-as fi stors ), s-a format crusta la fiecare si apoi mi-am facut zile la rand dus si mi-am inmuiat crustele. M-am frecat seara de perna cand dormeam si s-au rupt zgaibele. Acum sunt ca si cicatricile de la varicela( chiar daca nu sunt de la varicela ). Mentionez ca aceste cicatrici sunt IN PIELE... Se poate face ceva? Vor trece? Mentionez ca 4-5 pe obrazul stang. si unu pe barbie.



Daca le storceam ramaneau la suprafata, dar asa sunt ROSII SI IN PIELE, ca si cicatricile de la varicela.



De spalat ma spal in fiecare dimineata si in fiecare seara



va rog ajutati-ma

Offline

 



#2 2012-08-29 22:55:32

shumy16
New member
De la: Oradea
Inregistrat: 2012-01-24
Mesaje: 47

Re: urme de la acnee

incearca sa te faci cu ulei de argan.


"Love reminds you that nothing else matters."

Offline

 

#3 2012-08-31 10:39:24

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: urme de la acnee

posteaza aici: http://forum.anticonceptionale.ro/t3803 … acnee.html si data viitoare fa-ti timp 2 minute si foloseste functia de cautare inainte sa deschizi subiect nou.

topic inchis


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.