homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

A comis-o!


#1 2013-06-14 00:40:42

*joy*
Insomniac member
Inregistrat: 2011-02-09
Mesaje: 7760

A comis-o!

Pe scurt:l-am prins pe iubitul meu in timp ce se masturba!
Avem o viata sexuala destul de activa,foarte ok din punctul meu de vedere. Nu sunt genul de femeie care sa il refuze,il satisfac(cel putin asa pare),ma satisface.
L-am vazut,am inchis usa si am iesit din camera si de atunci nu ne-am adresat niciun cuvant. Nu stiu cum sa reactionez,nu stiu cum sa abordez problema.
Vreo idee,vreo experienta similara,vreun sfat? smile

Offline

 

#2 2013-06-14 10:10:49

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: A comis-o!

poate acum i-e rusine tongue
stati impreuna? sau erai in vizita la el? eu n-as face asta niciodata oricati hormoni as avea, daca mai e si partenera acasa. singur, e altceva.
ma intreb de ce n-ati facut sex..


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#3 2013-06-14 11:46:58

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: A comis-o!

eu nu vad ce ar fi de zis si de ce-si pune toata lumea problema ca e ceva in neregula cu cuplul vostru daca omul se masturbeaza... cred ca toti barbatii (si nu doar ei smile ) fac lucrul asta, indiferent de cat sex fac, are nevoie omul de niste timp cu el insusi, nu e un indice al satisfactiei sexuale, al fericirii conjugale sau mai stiu eu ce
gandeste-te cum ar fi sa fii tu in situatia lui si sa te ia el la o discutie serioasa, ca satisfactia, ca iubirea, ca respectul, ca vai, cum poti face asa ceva... cum ti s-ar parea ? deci eu zic sa lasi lucrurile asa cum sunt

Offline

 

#4 2013-06-14 12:34:30

pinkyutza
Hero member
De la: ♥
Inregistrat: 2013-05-22
Mesaje: 4213

Re: A comis-o!

Din cate scrii tu, simt o stare de repulsie fata de faptul ca l-ai prins masturbandu-se, ca si cum ar fi ceva rau. N-ai de ce sa iti faci idei preconcepute, masturbarea e un mod de a te cunoaste pe tine dpdv sexual: ce anume iti place, cum te exciti mai tare etc. Toti o facem la un moment dat, nu doar prietenul tau, ci si alti baieti sau fete (doar ca ele nu recunosc wink ) si eu o fac si mi se pare ok. Nu e la fel de bine ca si actul sexual in sine, dar e un mod de a te autosatisface. Eu spre exemplu, vorbesc cu prietenul meu de asa ceva, ne spunem daca am mai facut-o sau nu (nu locuim impreuna si nu putem tot timpul sa facem sex), pe scurt, vorbim deschis.
Sincer, nu cred ca o face pentru ca nu primeste destul, pentru ca tu ziceai ca faceti sex destul de des, ci poate fi din plictiseala, poate e excitat pe moment si simte nevoia sa se "descarce".
Daca dai un search pe google, ai sa vezi ca masturbarea e ceva normal si chiar sanatos (in cantitati normale). N-ai de ce sa-l sufoci cu intrebari amenintatoare si extenunante sau sa fii pe capul lui mereu.  Vorbeste cu el, nu te comporta cu el ca si cand cine stie ce crima ar fi comis. Problema ar fi fost (poate) doar daca ar fi preferat masturbarea in loc sa faca sex cu tine.
Nu inteleg de ce toata lumea se fereste sa vorbeasca despre asta si o vede ca pe ceva rau.
Stai linistita, nu ai motiv de ingrijorare! smile

Ultima oara a fost editat de pinkyheels (2013-06-14 12:42:50)

Offline

 

#5 2013-06-15 12:14:49

Gily
Full member
Inregistrat: 2007-10-20
Mesaje: 114

Re: A comis-o!

lol wow  Nu inteleg cum vine asta.... si chiar nu inteleg de ce pana acum nu o facea de fata cu tine?! Al meu nu are nicio treaba sa o faca in vazul meu si am mai discutat cu o prietena si la fel e si in cazul ei.

Ultima oara a fost editat de Gily (2013-06-15 12:17:05)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2013-06-15 13:34:53

daenarys
Vizitator

Re: A comis-o!

eu il ajutam sa termine ce a inceput tongue
in rest subscriu la ce a zis heim smile

 

#7 2013-06-16 22:19:49

*joy*
Insomniac member
Inregistrat: 2011-02-09
Mesaje: 7760

Re: A comis-o!

Multumesc pentru pareri!smile
E totul ok. Pur si simplu nu am trecut prin asa ceva si nu stiam ce reactie sa am. Nu mi s-a parut deplasata chestia asta,dar eu in mintea mea ma gandeam ca poate ar trebui sa fiu deranjata lol

Offline

 

#8 2015-11-19 16:01:19

Jack&Monica
New member
De la: Madrid
Inregistrat: 2015-11-19
Mesaje: 21

Re: A comis-o!

Nu e nici o problema, poate vroia doar un orgasm obtinut usor si era prea obosit. Decat sa te starneasca si sa te lase la jumate e mai bine asa, ideal ar fi fost sa il ajuti si tu un pic.

Offline

 

#9 2015-11-19 20:09:08

midoo
New member
Inregistrat: 2015-07-03
Mesaje: 8

Re: A comis-o!

www.spam
Sexshop online cu livrare imediata !

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.