homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

DURERE COCCIS SEX ANAL


#1 2013-09-02 05:58:04

antzuk
New member
Inregistrat: 2006-12-04
Mesaje: 47

DURERE COCCIS SEX ANAL

Am facut prima data sex anal si nu am avut nicio problema, ba chiar mi-a placut. a doua oara insa m-a durut ingrozitor fix cand a incercat sa intre si am renuntat sa mai facem. de atunci insa am ramas cu niste dureri in zona coccisului, undeva in lateral. simt o durere atunci cand ma aplec si ma ridic. am incercat cu antiinflamtoare, trece pe moment si reapare apoi. nu-mi dau seama daca este o durere de os sau una de muschi. daca palpez zona respectiva nu simt nimic. a mai patit cineva asa ?

Offline

 



#2 2013-09-02 10:04:19

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: DURERE COCCIS SEX ANAL

poate ai un hemoroid sau o fisura anala, nu are cum sa te doara osul, o percepi tu asa fiindca e in interior

Offline

 

#3 2013-09-02 18:09:27

antzuk
New member
Inregistrat: 2006-12-04
Mesaje: 47

Re: DURERE COCCIS SEX ANAL

durerea e fix sub noada si apare numai in anumite pozitii. hemoriod nu cred sa fie ca nu am toate simptomele. asadar, ar trebui sa imi iau Proctolog sau o alta crema pt fisuri anale si sa nu mai dau cu creme gen Fastum gel pentru articulatii.. iti multumesc pt raspuns

Offline

 

#4 2013-09-02 18:13:03

antzuk
New member
Inregistrat: 2006-12-04
Mesaje: 47

Re: DURERE COCCIS SEX ANAL

desi fisura anala nu este in jurul anusului? ceea ce simt eu e mult mai sus de anus, fix sub noada.

Offline

 

#5 2013-09-02 18:28:03

antzuk
New member
Inregistrat: 2006-12-04
Mesaje: 47

Re: DURERE COCCIS SEX ANAL

vreo 3 saptamani. dar nu m-a durut incontinuu. m-a lasat cateva zile, am simtit iar atunci cand m-am aplecat, ... sincer, nu mai stiu sigur daca durerea am capatat-o si am ramas cu ea dupa acel contact anal dureros.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2013-09-02 18:55:23

antzuk
New member
Inregistrat: 2006-12-04
Mesaje: 47

Re: DURERE COCCIS SEX ANAL

nici mie nu-mi vine a crede ca de acolo mi se trage, dar nu gasesc alta cauza. cand am luat antiinfamatoare mi-a trecut, dar nu pot sa stau numai cu pastile. nu este o durere insuportabila, dar nu e in regula sa o simt. ma gandesc sa imi cumpar niste dicofenac crema sa incerc si asa. uofff

Offline

 

#7 2013-09-03 13:32:34

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: DURERE COCCIS SEX ANAL

antzuk a scris:

nici mie nu-mi vine a crede ca de acolo mi se trage, dar nu gasesc alta cauza. cand am luat antiinfamatoare mi-a trecut, dar nu pot sa stau numai cu pastile. nu este o durere insuportabila, dar nu e in regula sa o simt. ma gandesc sa imi cumpar niste dicofenac crema sa incerc si asa. uofff

Ba eu cred ca de acolo ti se trage. De aia te-a si durut asa de ingrozotor de rau, ca s-a facut o leziune.
Eu una as merge la medic sa vad despre ce e vorba


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#8 2013-09-16 20:28:22

antzuk
New member
Inregistrat: 2006-12-04
Mesaje: 47

Re: DURERE COCCIS SEX ANAL

si la ce medic ar trebui sa merg? nu ma mai doare oricum ca inainte....rar, la anumite miscari si ff putin...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.