homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Junghiul ovarelor


#1 2013-10-22 21:24:54

Ynna
Full member
Inregistrat: 2008-10-02
Mesaje: 167

Junghiul ovarelor

Hey! Am inceput de curand Karissa, la recomandarea medicului. Sambata le intrerup, dupa care urmeaza per de 7 zile. Problemele mele care sunt? In primul rand, am un junghi la ovarul stang, junghi cu care m am mai intalnit si-n trecut insa nu atat de des. O intepatura destul de puternica. A doua problema.. scurgeri maronii, pe care la fel, le aveam si inainte, dar acum sunt mult mai dense si dese. Credeti ca anticonceptionalele sunt de vina? Mentionez ca pana acum 2 luni, am fost intr o per de abstinenta totala de aproape 3 ani. Va multumesc! smile

Offline

 



#2 2013-10-23 08:59:48

ciresica_oky_doky
Full member
Inregistrat: 2007-06-20
Mesaje: 671

Re: Junghiul ovarelor

ai spus doctorului de scurgerile alea maronii pe care zici ca le aveai si inainte de a lua anticonceptionale? sa nu fie o dereglare hormonala pe care o aveai...sau o raceala netratata. eu as face o ecografie abdominala sa vad ce si cum la ovare ...


Daca ar fi sa aleg intre a respira si a te iubi, as folosi ultima suflare ca sa-ti spun "Te iubesc!"-  hjarta    hjarta     hjarta    hjarta    hjarta

Offline

 

#3 2013-10-23 11:10:26

Ynna
Full member
Inregistrat: 2008-10-02
Mesaje: 167

Re: Junghiul ovarelor

Nu, inca n am ajuns la medic. O sa-i spun saptamana asta cand voi merge sa-mi iau analizele.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.