homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Experiente sexuale cu alta femeie


#1 2013-12-19 13:56:02

eph
Hero member
Inregistrat: 2011-04-06
Mesaje: 3124

experiente sexuale cu alta femeie

fetelor si baietilor, nu am gasit nimic dupa "cautare" despre subiectul asta. voi ce credeti despre o fata cu alta fata, sau cu alte fete? diablo ca fata ai vrea sa incerci? te tenteaza, te-ai gandit vreodata? daca ai avea iubit, ai mai considera ca esti disponibila pentru asa ceva? daca cealalta are iubit. ai fii de acord ca prietenul tau sau al ei sa priveasca? sau ambii daca exista? eventual sa se masturbeze  diablo sau chiar sa se ajunga la sex in 3 sau 4? asta ca paranteza, in pricipiu subiectul se refera la fata cu fata  tongue ca fete va scarbeste gandul de a admira alta femeie frumoasa dezbracata, de a o atinge (nu in zone intime), si mai mult va dezgusta, teoretic, sa va duceti cu gandul la atins zone intime?
incerc sa vad si sa inteleg ce-i in mintea femeilor hetero, pentru ca inca ma mai consider hetero  lol si a celor gay sau bi daca gasesc pe forum si sa fie si curajoase sa impartaseasca  wave si a baietilor, pentru ca nu stiu ce sa cred atunci cand ea este intr-o relatie, adica el ar fi de acord? sau daca eu sunt intr-o relatie si ea la fel, presupun ca prietenului ei nu prea i-ar placea s-o iau la mine acasa fara el, tinand cont de faptul ca stau cu iubitul  lol si nu stiu daca ar accepta sa vina si el  tongue
si pana la urma ce te face bisexuala? ma uit dintotdeauna admirativ si critic dupa femei, mai ceva ca barbatii (o realizez singura si toti imi spun asta, desi sunt mai subtila ca ei), preferam in adolescenta sa vad o frumusete feminina dezbracata decat un barbat, intre timp si placerea vizuala fata de anatomia masculina a crescut muult, dar nu stiu daca a ajuns-o pe cealalta  lol mi-au placut baietii foarte tarziu, zic eu, cam dupa adolescenta. am inteles in sfarsit ce au barbatii cu sanii  lol am facut sex cu o fata superba si a fost la fel de bine ca experientele reusite de sex cu tipi. din prima a fost muuult prea bine, mult mai bine decat mi-as fii putut imagina. nu sunt obsedata, socializez cu o fata care ma atrage de exemplu si nu sar in pat nici cu gandul, nici cu fapta, imi place ca si in interactiunile cu baietii, sa observ, sa admir, sa tachinez, sa mai spun sau fac si cate o nebunie spontana si socant de directa  chicot tipa cu care am incercat era in aceeasi situatie, prima data, ma tenteaza sa incerc cu cineva mai experimentat, eventual lesbiana, dar mi-e cam frica de necunoscut  lol nu vreau sa merg in cluburi gay  tongue nici nu vreau sa par o ciudata care se da la fete hetero rotfl2

Ultima oara a fost editat de eph (2013-12-19 13:58:12)

Offline

 

#2 2013-12-19 19:47:27

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: experiente sexuale cu alta femeie


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#3 2013-12-20 10:12:48

eph
Hero member
Inregistrat: 2011-04-06
Mesaje: 3124

Re: experiente sexuale cu alta femeie

multumeeesc puss pe asta cu 3 sau 2 il stiam tongue eu am cautat bisexual sau bisexuala si nu am gasit  lol

Offline

 

#4 2013-12-20 10:31:14

eph
Hero member
Inregistrat: 2011-04-06
Mesaje: 3124

Re: experiente sexuale cu alta femeie

si acum pot sa postez mesajul asta cu totul in unul din topicurile alea fara sa fie postare dubla? ca pe asta inteleg ca o sa-l inchida.

Offline

 

#5 2013-12-20 10:37:43

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: experiente sexuale cu alta femeie

creca merge smile


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2013-12-30 13:43:03

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: experiente sexuale cu alta femeie

topic inchis.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.