homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Card ratb-2


#20 2014-02-10 20:39:52

jeannie
Addicted member
Inregistrat: 2010-07-13
Mesaje: 14512

Re: card ratb

Aveti idee unde imi pot face abonament ratb redus cu legitimatia de student? Pana acum mi-am facut doar la metrou, dar la ratb nu stiu la care ghisee trebuie mers.

Offline

 



#21 2014-02-10 20:52:31

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: card ratb

Scrue oe ele..abonamente studenti..la unirii vizavi de h&m e unul..depinde in ce zona vrei


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#22 2014-02-11 11:27:54

heart_breaker
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-12
Mesaje: 1870

Re: card ratb

jeannie a scris:

Aveti idee unde imi pot face abonament ratb redus cu legitimatia de student? Pana acum mi-am facut doar la metrou, dar la ratb nu stiu la care ghisee trebuie mers.

La Universitate, ghiseul de la fantana (chiar la arhitectura), la Romana, aproape in orice statie merge. Eu am mai facut la Iancului, in statie la 131 (parca), la Pacii, la Mall Vitan. Astea de ratb sunt mai dese ca alea de metrou. Intrebi si daca zice ca nu se poate, iti spune tanti de la ghiseu unde e cel mai apropiat loc unde poti sa-ti faci.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.