homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94-97


#1825 2014-04-16 15:42:02

ElenyR
Sr. member
Inregistrat: 2013-07-16
Mesaje: 1475

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Alex, mai radem si noi, ce sa facem...Cu asta ne mai indulcim tristetea.


"Daca esti trist si nu stii incotro te indrepti, daca ceea ce ti-ai propus nu poti realiza si nu intelegi de ce, aminteste-ti cuvintele care aduc cerul mai aproape de tine: "Faca-se voia ta!"
"Continua sa urci! Fiecare pas iti va parea mai greu, dar nu te opri! De sus, totul se vede superb."

Offline

 



#1826 2014-04-16 15:48:32

cris8
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-12-18
Mesaje: 6960

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

alex probabil ti-a facut si alta analiza.. pt urocultura intotdeauna am recoltat in recipient simplu


O lupta-i viata, deci te lupta...
Am fost binecuvantata! Doamne, multumim si te rugam, ajuta-ne in continuare! rugaciune
Are mama o fetitza frumusica foc hjarta

Offline

 

#1827 2014-04-16 16:22:46

AcAlexandra
Full member
De la: Bucuresti, Romania
Inregistrat: 2013-07-11
Mesaje: 554

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

cris posibil pt ca am mai multe lol dar exact asa mi-a spus, sa nu ating buretelul ca iese flora mixta . bafta la urmatoarea smile


"Fiecare copil vine pe lume cu mesajul ca Dumnezeu nu este inca dezamagit de oameni."
11.11.2014 -Mamica fericita de bebic David Gabriel mult dorit   rugaciune

Offline

 

#1828 2014-04-16 18:31:40

Missy005
Hero member
Inregistrat: 2012-02-17
Mesaje: 4189

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Fete mi-a adus sotul un mieeellll...si da-i si lupta cu transarea lui , ca el (sotul) nu puna mana ca vai draga i-e mila ..ei inchipuiti-va..Miti era in transa de miros ..si ea calare pe animal:)))il musca de coada lol nu se apropia prea tare ca stia ca o caftesc rotfl2...circ...acum o sa pun o parte la congelator ca vineri plecam la munte si opresc o pulpita sa o gatesc maine ....yuhuuu.
Uite ca avem si noi meell..de la stana ...si dupa ce ma intorc fac si drob si de toate.


" Oricat de diferiti am parea,
Toti plangem cu lacrimi ...si iubim cu inima !,,
                                   puss puss puss

Offline

 

#1829 2014-04-16 20:43:35

ElenyR
Sr. member
Inregistrat: 2013-07-16
Mesaje: 1475

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Rozi, nu mai spune, ca eu sapt asta am postit si asa mi-e o pofta de mancare buna...


"Daca esti trist si nu stii incotro te indrepti, daca ceea ce ti-ai propus nu poti realiza si nu intelegi de ce, aminteste-ti cuvintele care aduc cerul mai aproape de tine: "Faca-se voia ta!"
"Continua sa urci! Fiecare pas iti va parea mai greu, dar nu te opri! De sus, totul se vede superb."

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1830 2014-04-16 20:56:54

nico_leta
Full member
Inregistrat: 2008-04-03
Mesaje: 378

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

fetelor am intrat doar sa va citesc si sa va salut,nu mai stiu ce sa comentez,ma duc sa ma bag la somn ca ieri am baut o cafea(nu beau de obicei) si trebuie sa recuperez somnul pe care l-am pierdut aseara pe pereti cascat  cascat  puss  puss  puss


rugaciune  rugaciune Multumesc Doamne ca am ajuns pana sa am in brate minunea mea

Offline

 

#1831 2014-04-16 20:56:54

Missy005
Hero member
Inregistrat: 2012-02-17
Mesaje: 4189

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Nu draga mea Eleny nu gatesc friptura de mieelll, nuuu doar legume, ierburi, usturoi, marar. atat .Stai linistita smile
Eu nu am postit , am fost prea ravasita sa postesc, sau sa ma rog in ultima vreme.Cand o sa simt  cu adevarat asta o sa reiau ....nu m-am mai spovedit de anul trecut din vara...poate voi gasi forta sa ma iert si sa merg la biserica  pentru spovedanie .
Noapte buna fete...


" Oricat de diferiti am parea,
Toti plangem cu lacrimi ...si iubim cu inima !,,
                                   puss puss puss

Offline

 

#1832 2014-04-16 21:01:07

caty30
Full member
Inregistrat: 2013-08-07
Mesaje: 564

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

da rozi si eu la fel am tinut anul trecut tot postul pastelui dar acum nu am mai putut nu stiu de ce si nici nu m am spovedit.si nooua ne trimit socrii mei miel de la tara dar eu nici nu ma ating de el acklad
va pup pe toate fara exceptie kram


After all,tomorow is another day!!

Offline

 

#1833 2014-04-16 21:10:11

Missy005
Hero member
Inregistrat: 2012-02-17
Mesaje: 4189

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Caty, chiar ma gandeam la tine azi?Ce faci?Esti bine?Ai luat potent power?
Nico somn usor si sa visezi un baitel ca cel din cescuta mea lol


" Oricat de diferiti am parea,
Toti plangem cu lacrimi ...si iubim cu inima !,,
                                   puss puss puss

Offline

 

#1834 2014-04-16 22:12:52

caty30
Full member
Inregistrat: 2013-08-07
Mesaje: 564

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

rozi kram ce sa fac de vreo 2 zile sunt bona la baietelul lui nasa...si maine la fel ca ea e la munca si nu are cu cine l lasa .de fapt bona e mult spus ca baietelul e mare are 9 ani dar e foarte obraznic si singur face numai obraznicii lol
nu am luat inca potent power ca am citit ca tribulus terestris din compozitia lui ajuta testesteronul si ma gandesc ca pe 19 cand om pleca la buc sa nu i dea sa faca analize si sa influenteze cumva rezultatul...o sa i dau dupa ce vom veni de la buc ,de vreo 5 zile ma tin sa sun la dr dar tot mereu aman...trebuie sa caut nr dr pe internet sper sa l gasesc sa l sun maine ca nu cumva sa fie ocupat atunci sa nu ne poata primi.poate are cineva nr.dr voinea sebastian?
in alta ordine de idei luna asta nu am mai facut teste ca nu am gasit decat 3 si f scumpe si nu mi am mai permis sa iau deci nu stiu daca am ovulat sau nu desi in ziua 17 cand am facut unul era aproape pozitiv.ce va fi va fi oricum parca anul asta e anul copiilor toate nasc in jurul meu.te pup rozi kram


After all,tomorow is another day!!

Offline

 

#1835 2014-04-17 08:52:26

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Buna dimineata fetele. mornincoffee  mornincoffee  mornincoffee
Azi sunt acasa asa ca profit sa termin curatenia in baie si bucatarie.
poooppp pe toate si o zi cat mai buna


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

#1836 2014-04-17 09:10:56

ElenyR
Sr. member
Inregistrat: 2013-07-16
Mesaje: 1475

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Buna dimineata, tuturor! Sa aveti o zi cu liniste si pace interioara!

Eu m-am dus sa ma spovedesc azi, dar era lume f multa si intarziam mult la serv. Asa ca am renuntat, o sa incerc si dimineata, mai duc mai devreme.


"Daca esti trist si nu stii incotro te indrepti, daca ceea ce ti-ai propus nu poti realiza si nu intelegi de ce, aminteste-ti cuvintele care aduc cerul mai aproape de tine: "Faca-se voia ta!"
"Continua sa urci! Fiecare pas iti va parea mai greu, dar nu te opri! De sus, totul se vede superb."

Offline

 

#1837 2014-04-17 09:12:20

Missy005
Hero member
Inregistrat: 2012-02-17
Mesaje: 4189

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Neata fete, eu m-am trezit de dimineata si am aranjat cate ceva prin casa, am multe de facut..maine plec la muuunteee:)
Va las si  eu doua pozici de care am ras cu lacrimi...sa ne mai inveselim smile
http://forum.anticonceptionale.ro/uploads/thumbs/58055_anuntamuzant.png

http://forum.anticonceptionale.ro/uploads/thumbs/58055_roxu.jpg


" Oricat de diferiti am parea,
Toti plangem cu lacrimi ...si iubim cu inima !,,
                                   puss puss puss

Offline

 

#1838 2014-04-17 09:20:56

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Si noi mergem sambata dimineata sa ne spovedim eventual si impartasim daca ne permite,e prea departe biserica sa le facem pe rand,sunt vreo 30-40 km.....
Tare Rozi... rotfl2 Mai da ce matinala esti...eu daca nu imi beau cafeluta in liniste vreo ora nu sunt buna de minic,zici ca sunt o curca beata ce se invarte prin casa si nu face nimic... chicot


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

#1839 2014-04-17 09:28:38

ElenyR
Sr. member
Inregistrat: 2013-07-16
Mesaje: 1475

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Fetelor, eu ieri si azi vad ca am cate o mica pata, care la mine se numeste CM. Dar tot e bine, ca nici pe astea nu le-am mai vazut de vreo jum de an. Doamne, am ajuns sa ma bucur chiar si de asta, desi numai CM normal nu se poate numi, dar ma bucur ca am un punct de plecare, maine ma duc sa repet AMH si estradioulul, pe care mi le-a recomandat ultimul doct.

Saptamana viitoare m-am programat la un doct homeopat, la care am vrut sa ma duc mai demult, dar de vreo doi ani e plecat in Franta. Acum vine de Paste si mi-a trimis mesaj daca vreau sa ma duc la o consultatie sapt viitoare.
Nu ma imbat cu apa rece, stiu care imi sunt sansele, adica zero, dar trebuie sa-mi ocup si eu timpul si sa-mi consum energia cu ceva.  smile

Ultima oara a fost editat de ElenyR (2014-04-17 09:34:20)


"Daca esti trist si nu stii incotro te indrepti, daca ceea ce ti-ai propus nu poti realiza si nu intelegi de ce, aminteste-ti cuvintele care aduc cerul mai aproape de tine: "Faca-se voia ta!"
"Continua sa urci! Fiecare pas iti va parea mai greu, dar nu te opri! De sus, totul se vede superb."

Offline

 

#1840 2014-04-17 09:33:43

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Si noi ne bucuram pentru tine Eleny puss  Poate cu toate tratamentele ce faci pana la urma vei reusi si tu sa iti reglezi organismul si apoi sa iti vezi visul implinit. rugaciune


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

#1841 2014-04-17 09:34:22

Missy005
Hero member
Inregistrat: 2012-02-17
Mesaje: 4189

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Eleny yhuuhuhuu majoreta  majoreta  majoreta
Intreaba medicul daca poti lua agnus cactus sau mastonynon..e tot aia.ca sa se regleze si sa vina si luna viitoare.Suna-l.Zi-i ca a venit ceva mic..dar a avenit si daca e bine asa.Plss...nu rata ocazia.SUna-l smile


" Oricat de diferiti am parea,
Toti plangem cu lacrimi ...si iubim cu inima !,,
                                   puss puss puss

Offline

 

#1842 2014-04-17 09:35:25

ElenyR
Sr. member
Inregistrat: 2013-07-16
Mesaje: 1475

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Kris, eu vreau sa reusim toate, nu mai vreau sa vad pe nimeni trecand prin chinul nostru de acum.

Rozi, sapt viitoare trebuie sa ma duc la doct. Agnus castus deja am inceput sa iau de ieri, asa, fara sa intreb pe nimeni.

Ultima oara a fost editat de ElenyR (2014-04-17 09:37:46)


"Daca esti trist si nu stii incotro te indrepti, daca ceea ce ti-ai propus nu poti realiza si nu intelegi de ce, aminteste-ti cuvintele care aduc cerul mai aproape de tine: "Faca-se voia ta!"
"Continua sa urci! Fiecare pas iti va parea mai greu, dar nu te opri! De sus, totul se vede superb."

Offline

 

#1843 2014-04-17 09:41:21

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Eleny si eu vreau sa nu mai fie nimeni pe lista asteptarii dar din pacate nu va fi niciodata asa dintr-un motiv sau altul dar cu toate astea cu siguranta mai devreme sau mai tarziu toate vom trece aceasta pagina si pe urmatoare vom scrie lucruri mult mai frumoase.
Imi pare enorm de bine ca ai si tu o veste buna,ceva care sa te incurajeze in aceasta lupta. puss


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.