homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sondaj: va place brutalitatea in pat?-12


#210 2014-02-28 12:51:13

shika
New member
Inregistrat: 2014-02-28
Mesaje: 14

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

sincer, da.
bine, nu brutal, ca sa ma bage in spital rotfl  dar un tras de par, o palma peste fund merge
recunosc, ca daca o face atunci cand ma astept cel mai putin, ma excita la maxim.

Insa eu cu prietenul nu suntem tot timpul asa. Suntem de parere ca mai rarut e mai dragut. Dar si cand se intampla...pfoai, am parte de tot tacamul: legat de maini, la ochi, palme, tras de par, etc big_smile

Offline

 

#211 2014-03-10 15:52:38

Logen
New member
Inregistrat: 2013-11-04
Mesaje: 24

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

JanisJoplin a scris:

eu ador brutalitatea in actul sexual!! doamne ador...da' nu numai o mica palma.....eu il rog..(si nu face tot timpu',ca'i e mila) sa ma traga de par cand stau capra...adik asta sa'i fie suportul miscarii...parul meu..intelegeti? si mai ales....cand ii fac sex oral sa ma apuce de cap,si cu ura sa'mi dea si sa'mi dea pana ma inec..............oh daaaaaaaaaaa sa faca ce vrea cu mine,sa para ca n'are pic de sentiment pt mine..sa ma intoarca pe toate partile cu putere,sa ma puna in genunchi si sa'si ia obiectul in mana si sa'l bage in gura mea,cu fortza,sa ma impinga puternic de cap,sa'l bage cat vrea el de adanc....
deci raspunsul meu...un mare DAAAAAAAAAAA

Te-a fortat vreodata sa inghiti? Pare sa fie urmatorul pas wink

Offline

 

#212 2014-04-07 21:33:20

PerfectLove
Membru
Inregistrat: 2014-04-07
Mesaje: 2

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

Waaay big_smile Clar da!!
Imi da palme,ma trage de par,ma leaga de maini,de glezne,la ochi,limbajuuul,pozitii in care ma domina..e asa excitant

Offline

 

#213 2014-04-07 22:12:16

Ramoona
Full member
Inregistrat: 2014-01-03
Mesaje: 199

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

Hmm brutal nu imi place cum suna dar cum spun si fetele mai sus mai pasional da, mai o palma ,un tras de par (superficial) si umpic mai tare si mai adanc hjarta


TOGETHER is my favorite place to be. hjarta

Offline

 

#214 2014-06-03 13:11:58

Logen
New member
Inregistrat: 2013-11-04
Mesaje: 24

Re: sondaj: va place brutalitatea in pat?

ewelina93 a scris:

eu as vrea ca iubi meu sa fie mai "salbatic" in pat . dar mie ursine sai spun deoarece si eu sunt rusinoasa desi am unele fantezii lol

Suna un prieten big_smile

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.