homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Vase de sange sparte pe picioare


#1 2014-06-16 21:15:22

kyttyux
Full member
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 117

Vase de sange sparte pe picioare

Salutare, fetelor. Eu sunt casiera si am program de 12 ore (nu stau deloc jos pana plec acasa) si de vreo cateva luni mi s-au umplut picioarele de vase subtiri de sange sparte, ma si dor uneori insa ma ung cu varixinal si imi alina durerea. Cel mai rau ma enerveaza faptul  ca fiind deja cald afara, mi-e rusine sa ies cu fusta scurta sau pantaloni scurti deoarece sunt inestetice si in plus  am impresia k se inmultesc rapd. Picioarele mele arata ca picioarele unor femei de 60 de ani. Aveti asemenea probleme? doctorul de familie mi-a recomandat detralex pastile pt subtierea vaselor de sange insa nu mi-a dat prea multe detalii despre pastile si mi=e teama sa le iau, in plus  la sf lunii treb sa incep anticonceptionalele artizia prescrise de o doctorita de la planning, insa i-am specificat si chiar aratat vasele de sange si am intrebat=o dk nu cumva o sa am probleme din cauza anticonceptionalelor pt k in prospect scrie despre tromboza. Ce ma sfatuiti?  1. sa incerc detralex pt vasele sparte?  sa iau anticonceptionalele? Acum 2 ani am folosit stodette si mi-a fost ff rau, aveam dureri de cap ingrozitoare, le-am luat 2 ani apoi am facut pauza si mi-au disparut durerile de cap, 1 an am folosit pelicule si contracept-m dar  am usturimi de la ele si am considerat k e mai bn cu anticon dar mi-e cam teama.  big_smile

Offline

 



#2 2014-06-17 21:53:16

kyttyux
Full member
Inregistrat: 2011-02-27
Mesaje: 117

Re: Vase de sange sparte pe picioare

nu s-a confruntat nimeni cu asa ceva
?

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.