homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Secretii ciudate inainte sau in loc de menstruatie.


#1 2014-08-04 23:42:45

faraway
New member
Inregistrat: 2012-02-04
Mesaje: 13

Secretii ciudate inainte sau in loc de menstruatie.

Buna seara! Intampin o problema cu care nu m-am mai confruntat pana acum si sunt putin ingrijorata. Ar fi trebuit sa-mi vina menstruatia zilele astea, dar am niste scurgeri usor maronii cu un miros foarte urat. de obicei aceste secretii apareau dupa menstruatie nu inainte. Totodata, menstruatia nu a aparut inca avand in vedere ca in luna iulie mi-a venit in data de 4. Ce ar putea fi? Este normal? Intradevar am avut o perioada stresanta, chiar foarte stresanta si mi-a fost dat un pic organismul peste cap, dar ma sperie aceste secretii si intarzierea menstruatiei. Am si facut un tratament cu magne b6, dar nu cred ca ar avea vreo legatura. Si repet ca secretiile astea le am tot timpu dupa menstruatie, nu inainte.

Offline

 



#2 2014-08-04 23:48:15

maryu
Hero member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2007-08-27
Mesaje: 3672

Re: Secretii ciudate inainte sau in loc de menstruatie.

Mergi la medic,secretia urat mirositoare nu este normala! smile


În fiecare om sunt doi oameni: unul e treaz în întuneric, celălalt doarme în lumină. chicot
What will it take for us to realize,
The more we provoke, winter will come twice...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.