homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Schimbare ginecolog - Iasi


#1 2014-08-24 17:35:50

Wind123
Membru
Inregistrat: 2013-03-19
Mesaje: 4

Schimbare ginecolog - Iasi

Buna ziua! Pana acum am fost la Dr. Ivona Lupascu ( probabil buna dpdv profesional, dar foarte scumpa si nu comunica cu pacientul, ceea ce m-a determinat sa ma indrept catre alt medic) si la Dr. Diana Popovici ( atenta, care isi da interesul, comunicativa, explicita, dar din nou foarte, foarte scumpa; preturile si le schimba de la o saptamana la alta, nu conteaza ca e control la 1 saptamana iar preturile nu sunt justificate prin nicio chitanta). Imi doresc un medic pe termen lung, care sa fie competent, rabdator si mai ales comunicativ. Sunt o persoana care pune intrebari si nu-mi doresc sa fiu repezita. Poate sa imi dea cineva detalii referitoare la Dr. Minodora Diaconu sau Dr. Monica Titianu? Am vazut ca practica si la policlinica Providenta, unde au preturi accesibile. Astept pareri dar si alte recomandari. Multumesc anticipat!


" People never change. They just become more of who they really are." (House M.D.)

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.