homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Orgasm mamar


#1 2014-07-22 01:13:51

Alexandra Mihaela
Membru
Inregistrat: 2014-07-22
Mesaje: 3

Orgasm mamar

Buna fetelor. Imi cer scuze daca nu am postat unde trebuie, dar sper sa fie ok! As vrea sa va intreb, voi ati avut vreodata orgasm mamar sau ati simtit placere atunci cand ati alaptat sau v-ati muls? Am auzit ca e ceva normal, inainte sa ma informez mai mult credeam ca e ceva neinregula cu mine. Am mai intrebat si alte mamici si spre surprinderea mea nu sunt singura. La voi cum este?  rodnar

Offline

 

#2 2014-07-22 22:58:52

just_me29
Hero member
Inregistrat: 2013-02-24
Mesaje: 2074

Re: Orgasm mamar

mie una mi se pare deja de domeniul anormalului (ca sa nu zic altfel) faptul ca alaptezi un copil de 5 ani...despre restul n-am cuvinte...fiecare face cum crede cu propriul copil, dar ca si mama ar trebui sa te gandesti ce implicatii psihologice o sa aiba continuarea acestei actiuni (ca hranire nu se mai poate considera la 5 ani...) la maturizarea copiilor, la tipul de adulti care vor rezulta...
despre orgasme produse la alaptarea unui copil de 5 ani ma abtin...


Daca vrei sa rupi visul unui vultur, spune-i sa zboare mai jos, sa nu mai poata zari norii... Daca vrei sa ucizi dorul pe care-l port in mine... spune-mi s-O uit...frange-mi aripile ce ma poarta ireal catre EA...si tot n-o sa reusesti...Daca as fi putut, as fi poruncit atunci, timpului, sa stea in loc!...ca s-O mai pot zari...pentru o clipa...

Offline

 

#3 2014-08-25 17:40:43

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Orgasm mamar

nu e chiar asa de anormal Just_meen...e mai normal decat crezi si nu numai la femeile care alapteaza, teoretic orice femeie ar putea avea orgasm prin stimularea sanilor.
dar doar teoretic, pentru ca din pacate, sunt multe fete care nici macar nu stiu ce e sau nu au avut niciodata un orgasm, din pacate.
paz y amor! smile

PS: de unde ai scos tu chestia cu copilul de 5 ani? ca Alex-Mihaela n-a zis nimic de varsta copilului...


fucking perfect...

Offline

 

#4 2014-08-25 18:54:48

raaluuk
Full member
Inregistrat: 2011-04-11
Mesaje: 818

Re: Orgasm mamar

de la celalalt topic deschis de ea...
http://forum.anticonceptionale.ro/t4120 … ngita.html

Offline

 

#5 2014-09-30 14:26:57

Aliraza03
Membru
Inregistrat: 2014-09-30
Mesaje: 1

Re: Orgasm mamar

Am dat dar nu am gasit. Probabil nu avea in titlu. Multumesc!


ali

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.