homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

TUNSORI PT. PARUL PUBIAN


#1 2014-10-30 15:08:48

roxanica
New member
Inregistrat: 2014-10-24
Mesaje: 28

TUNSORI PT. PARUL PUBIAN

Buna fetele, as vrea sa stiu ce parere aveti despre tunsorile zonei intime si  ce modele va faceti.Ma gandeam sa-mi fac ceva deosebit pentru Craciun dar nu stiu ce.?n strainatate am vazut un set cu discuri din metal cu diferite forme pentru astfel de tunsori dar nu stiu daca la noi sunt.Daca stiti unde se gasesc va rog sa-mi spuneti si mie.Astept parerile si impresiile voastre.O zi buna tuturor!

Offline

 



#2 2014-10-30 15:18:50

heart_breaker
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-12
Mesaje: 1870

Re: TUNSORI PT. PARUL PUBIAN

signof10

Offline

 

#3 2014-10-30 16:12:36

V's bunny
Full member
Inregistrat: 2009-05-03
Mesaje: 618

Re: TUNSORI PT. PARUL PUBIAN

rotfl  cred ca ar fi trebuit sa-ti iei din strainatate formele alea... noi, romancele abordam stilul simplist  lol  oricum, de Craciun cred ca ai putea sa-ti faci un brad.

Offline

 

#4 2014-10-30 16:21:28

roxanica
New member
Inregistrat: 2014-10-24
Mesaje: 28

Re: TUNSORI PT. PARUL PUBIAN

nu stiu daca ai spus-o in gluma dar....nu-i rea ideea.

Offline

 

#5 2014-10-30 21:12:30

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: TUNSORI PT. PARUL PUBIAN

dar cred ca Bunny nu se referea la o forma de bradulet in zona genitala, ci la un brad real, de Craciun, la tine acasa...
smile


fucking perfect...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2014-10-30 21:18:33

roxanica
New member
Inregistrat: 2014-10-24
Mesaje: 28

Re: TUNSORI PT. PARUL PUBIAN

Pt Luisjota: nu se referea la bradul real de Craciun pentru ca acesta nu ti-l faci ci ti-l cumperi sau ti-l procuri de undeva, na...fiecare cum se descurca, deci cred ca se referea tocmai sa-mi fac un brad ca si model de tunsoare.

Offline

 

#7 2014-10-30 23:21:43

Emm
Hero member
De la: mama de acasa
Inregistrat: 2009-02-05
Mesaje: 2647

Re: TUNSORI PT. PARUL PUBIAN

rotfl


Seasons come and go, but I will never change and I’m on my way

Offline

 

#8 2014-10-31 10:07:07

alyush
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2009-10-05
Mesaje: 22067

Re: TUNSORI PT. PARUL PUBIAN

signof10


Ia-ma de mana si nu-mi da drumul, orice ar fi! - Trupa Firma

Things to do once in a lifetime https://www.youtube.com/watch?v=PUEC2mlQPbE

Offline

 

#9 2014-10-31 11:48:18

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: TUNSORI PT. PARUL PUBIAN

doamna caprioara se plictiseste acasa cu 2 copii.asta daca n-o fi domn wink


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#10 2014-10-31 11:54:18

heart_breaker
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-12
Mesaje: 1870

Re: TUNSORI PT. PARUL PUBIAN

Asta am vrut si eu sa zic. Intre 2 masaje pt cresterea sanilor, de 360 de miscari fiecare, se gandeste la coafuri pubiene. Probleme serioase, ce sa zic...

Offline

 

#11 2014-10-31 12:48:59

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: TUNSORI PT. PARUL PUBIAN

fix de craciun te-ai gandit sa-ti faci, doar tre sa arati sexy acolo jos de sarbatoarea nasterii Domnului, nu?
de Paste la ce te-ai gandit?


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#12 2014-10-31 17:21:21

alyush
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2009-10-05
Mesaje: 22067

Re: TUNSORI PT. PARUL PUBIAN

sub rotfl
eu zic sa nu intram in detalii ca poate ne trezim cu niste imagini exemplificative lol


Ia-ma de mana si nu-mi da drumul, orice ar fi! - Trupa Firma

Things to do once in a lifetime https://www.youtube.com/watch?v=PUEC2mlQPbE

Offline

 

#13 2014-11-01 08:39:58

roxanica
New member
Inregistrat: 2014-10-24
Mesaje: 28

Re: TUNSORI PT. PARUL PUBIAN

mai da cata nesimtire din partea voastra!!!! parca era un forum unde fiecare isi spune parerea, cauta raspunsuri..e.t.c. E fix problema mea la de ma gandesc intre 2 masaje si nu va faceti voi grija, uitati-va intai in ograda voastra si apoi peste gard, adica la mine.M-am lamurit cu acest forum unde chipurile se discuta doar probleme serioase.

Offline

 

#14 2014-11-01 09:19:50

roxanica
New member
Inregistrat: 2014-10-24
Mesaje: 28

Re: TUNSORI PT. PARUL PUBIAN

nu ma cobor la nivelul vostru asa ca pun punct.Cel mai destept cedeaza primul asa ca....va las sa discutati doar chestiuni de biserica, adica lucruri serioasa domle nu cresterea sanilor si tunsori pubiene, bine cu exceptia unor topicuri despre "Cum va penetrati anal masculii" si alte d-astea dar na.....poate cine a deschis acest topic are mai multe mesaje decat mine, e mai vechi, "va cunoasteti" si atunci....nu-i luat peste picior.E grav cand cineva sufera de autosuficienta, de superioritate si ce e si mai grav e ca boala asta, pe care o aveti voi cei care ati postat mesaje jignitoare si in ras, nu se trateaza dragilor, asa ca fiind ceva incurabil, eu fug de aici ca ma tem sa nu fie molipsitoare 😳😳😳😳

Offline

 

#15 2014-11-01 10:03:34

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: TUNSORI PT. PARUL PUBIAN

roxxxy, pe bune...nu te supara si tu acum, vorbim doar...n-o lua ca ceva personal, ptr ca nici macar nu ne cunoastem, fiecare isi spune parerea despre un subiect anume si tu alegi ce vrei sau nu alegi nimic....

iar daca pe cineva deranjeaza nu trebuie s-o ia la fuga imediat, ci sa-si apere punctul de vedere sau sa ignore discutia

pe mine chiar ma intereseaza foarte mult tunsorile pubiene si felurile in care pot creste sanii in mod natural (din pacate si eu am sanii ff mici smile ) ... ar fi pacat sa fugi, serios smile

parerea mea smile

Ultima oara a fost editat de luisjota (2014-11-01 10:04:27)


fucking perfect...

Offline

 

#16 2014-11-01 10:10:50

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: TUNSORI PT. PARUL PUBIAN

roxanica ai warn pt jignire.


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#17 2014-11-01 11:14:03

roxanica
New member
Inregistrat: 2014-10-24
Mesaje: 28

Re: TUNSORI PT. PARUL PUBIAN

stiu ca am jignit si chiar nu e felul meu dar mesajele de mai sus sunt la fel de jignitoare diar ca ceva mai subtil asa cu subantelesuri si chiar cred ca nu era cazul pt ca n-am deschis un topic unde sa vorbim despre bomba atomica ci despre cresterea sanilor si tunsori pubiene care sunt chestii normale care preocupa pe foarte multe persoane doar ca nu recunosc si se dau mironosițe pe aici.

pt Subsum : nu-ti fa griji ca stiu foarte bine importanta Nasterii Domnului ca sarbatoare dar ce treaba are asta cu tunsoarea pubiana? inseamna ca si lenjeria rosie care se poarta de Craciun in ultimii ani e mare pacat ca na....e Nasterea Domnului, hai sa nu incurcam ițele...te rog, fiecare subtem buni de luat in ras dar nu-i frumos.Am sa te anunt ce model de tunsoare pibiana imi voi face pentru Paste ca sa poti fi linistit/ă.

Sonia30 ce problema ai tu ca am 2 copii si ma gandesc la anumite lucruri? de asta nu mai poti tu dormi? Nu gasesc nimic deplasat daca in afara de o mama buna vreau sa fiu o sotie frumoasa care intretine relatia aducand ceva nou aspectului fizic.Care e problema? O tunsoare pubiana nu cere foarte mult timp deci nu trebuie sa-ti neglijezi copiii pt asta Cata rautate!!!!!!!!!
Am warn?Serios?Pai cum asa? cred ca in loc sa-ti dai tie warn mi-ai dat mie pt ca eu nu sunt Doamna caprioara, am alt nume😜 pot si eu sa-ti gasesc o porecla dar....nu ma pretez la lucruri josnice, asta poate face oricine, nu-i nevoie de carte, pe care eu, spre deosebire de multi altii, chiar am studiat-o dar acum am rabufnit pt ca din oacate nu m-am asteptat ca pe acest forum, pe care eu il citesc de mult timp, sa gasesc atata rautate si jigniri gratuite.

alyush stai linistita draga, n-am de gand sa trimit nici o poza. Da ma intreb cum de ti-a trecut prin cap ca asa ceva este posibil ( cand nu este, avand in vedere ca e ceva intim) sau poate pt. tine sa trimiti poze deochiate e ceva normal si de aceea te-ai gandit....😳 mda...posibil

Pt Luisjota cu siguranta sunt muuuuulte persoane care nu inteleg dedesubturile unui mesaj sau al unei discutii dar din fericire nu-i cazul meu asa ca nu mai lua in ras, nu-i frumos, mai ales daca ai un pic de inteligenta ( asta pt cine are).Dupa nume cred ca esti baiat si asta cu :" si eu am sanii mici" cum spui tu e spusa asa la mișto.Sau poate te-ai razgandit in ceea ce priveste orientarea ta sexuala si vrei sa-ti creasca sanii😃😃😃😃( ultima parte a mesajului e valabil doar daca esti baiat si eu cred ca esti)

Imi pare rau ca trebuie sa dialogam in contradictoriu dar din partea mea moderatoarele pot inchide acest topic....multumesc
Toate cele bune tuturor si mai multa intelepciune, ca nu strica! O zi frumoasa!

Ultima oara a fost editat de roxanica (2014-11-01 11:17:45)

Offline

 

#18 2014-11-01 11:27:18

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: TUNSORI PT. PARUL PUBIAN

nu stiu ce carte ai cand scrii subantelesuri.

topic inchis.


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.