homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex si alcool


#1 2014-11-06 17:06:43

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

sex si alcool

experiente, pro si contra...faze haioase, orice va inspira subiectul  rufe  alcool  majoreta


fucking perfect...

Offline

 

#2 2014-11-06 20:13:31

dea_di
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-01-16
Mesaje: 18682

Re: sex si alcool

e f misto atata timp cat nu e in exces (alcoolul tongue ) si cat mai pot fi si separate.

mai demult cu un fost prieten cu care nu ma vedeam prea des de fiecare data cand ne intalneam beam o sticla de vin rosu inainte sa o facem si era marfa rau. problema e ca la un moment dat ne-am trezit ca nu avem alcool si am incercat s-o facem "pe uscat" tongue surpriza, nu prea ne-a placut lol

pe vremea aia eram mai tinerica si mai nebunatica, acum sunt mai baba si mai inteleapta drept pentru care le combin mai rar, dar si atunci cand le combin e memorabil big_smile oricum, cu actualul prieten nu am probleme din astea, ne simtim f bine si treji


"Nu stii, ca numa-n lacuri cu noroi in fund cresc nuferi?"

Offline

 

#3 2014-11-07 00:39:33

Miss_B
Insomniac member
Inregistrat: 2009-11-07
Mesaje: 5252

Re: sex si alcool

Putin alcool ajuta la detensionare si relaxare(cel putin in cazul meu),ma dezinhiba sexual ca sa zic asa  big_smile  Sotului ii place sa ma vada putin ametita,sunt mai deschisa la "prostii" & he is happy  lol
Nu combinam mereu sex & alcool,insa cand o facem e ok,desi eu prefer partidele/momentele cand nu bem nimic.(plus ca eu daca beau mult ma ia somnul si numai de wild sex nu am chef  rotfl   )

Offline

 

#4 2014-11-07 20:33:24

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: sex si alcool

alcoolul ajuta foarte mult...in general la dezinhibare, destindere, distractie, relaxare, chefuri, party...orgii...rotfl
nu vi s-a intamplat niciodata ca din cauza alcoolului sa faci sex cu cineva cu care never/ever/ever/ever te-ai fi gandit ca o sa faci asta ????...de ex, o profa de la liceu, sau o colega de birou (cea mai sfanta/cuminte/casatorita din lume...?) rotfl
asta ca sa pun exemple oarecare, care n-au nicio legatura cu mine rotfl


fucking perfect...

Offline

 

#5 2014-11-08 12:37:08

dea_di
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-01-16
Mesaje: 18682

Re: sex si alcool

ei, nu am fost niciodata chiar atat de beata incat sa ajung in pat cu cineva "interzis" tongue

dar ca te face mai dezinhibat si mai pus pe prostii e clar lol


"Nu stii, ca numa-n lacuri cu noroi in fund cresc nuferi?"

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2014-11-14 18:45:48

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: sex si alcool

di_di, mai incearca...niciodata nu e prea tarziu ca sa ajungi atat de beata tongue


fucking perfect...

Offline

 

#7 2014-11-15 13:59:01

dea_di
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-01-16
Mesaje: 18682

Re: sex si alcool

da, corect! lol


"Nu stii, ca numa-n lacuri cu noroi in fund cresc nuferi?"

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.