homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Femei care inseala. De ce o fac?-2


#20 2014-05-23 21:17:27

Adyna18
New member
Inregistrat: 2012-05-19
Mesaje: 15

Re: Femei care inseala. De ce o fac?

Si eu sunt de aceeasi parere Vali si imi place cum gandesti. Cunosc si eu un caz super ciudat care o tipa s-a despartit de prieten prinsa ca il inseala,iar dupa ceva timp fostu i-a devenit fel de amant,deci tipa clar nu stie ce vrea! Se culca cand cu actualul cand cu fostul... wow


Nu sunt ciudată și nu sunt nici nebună . Este un cuvânt care mă descrie și acela este "unică". hjarta

Offline

 

#21 2014-06-03 13:39:13

Logen
New member
Inregistrat: 2013-11-04
Mesaje: 24

Re: Femei care inseala. De ce o fac?

Adyna18 a scris:

Si eu sunt de aceeasi parere Vali si imi place cum gandesti. Cunosc si eu un caz super ciudat care o tipa s-a despartit de prieten prinsa ca il inseala,iar dupa ceva timp fostu i-a devenit fel de amant,deci tipa clar nu stie ce vrea! Se culca cand cu actualul cand cu fostul... wow

Poate se completeaza unu pe altu....

Offline

 

#22 2014-09-10 20:56:28

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Femei care inseala. De ce o fac?

sau poate ca are libidoul foarte ridicat...sau pur si simplu asa e ea fericita, cine suntem noi sa o judecam?
smile


fucking perfect...

Offline

 

#23 2014-09-16 17:34:03

cleopatr@
Full member
Inregistrat: 2010-01-19
Mesaje: 632

Re: Femei care inseala. De ce o fac?

Eu Vali a scris:

Femeia care insala imi pare mincinoasa cu toata lumea iar mie oameni duplicitari nu-mi plac . Senzatia de nou o poti face in alte modalitati si mult mai decente . Ma scarbeste oarecum o astfel de femeie , totusi calca pe cadavre pt in moft , nu as vrea sa fiu in pielea lui conu Vladut ca barbat  , nu reusesc sa inteleg ce draq e in capul femeii fara sa se gandeasca la consecinte  , bataie de joc pe fata . Nu are dreptate tipul de mai sus , o  femeie caruia ii pasa se cearta sau iti face nervii pilaf fiindca ii pasa , nu te insala ca e neglijata si nu comunica , iti sare in cap cand e nemultumita de tine , trist sa nu sti cum e sa fi iubit .Mai mult ca oricand am o parere extraordinar de proasta , femeia care insala sa-si ia zilele daca nu e in stare sa fie fericita si nici pe alti nu-I lasa sa fie . Vrei si iti plac aventuri ? fa-o in afara relatiilor , nu te judeca nimeni .Sa-I mai auzi cum tin prelegeri despre iubirea devarata si angajament , mai ca iti vine sa versi . Ce e in capul lor? ma minunez !  citesc si se clarifica tot .

offtopic mie nici barbatii care inseala nu-mi plac!

Offline

 

#24 2014-09-22 18:16:23

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Femei care inseala. De ce o fac?

cleopatr@ a scris:

Eu Vali a scris:

Femeia care insala imi pare mincinoasa cu toata lumea iar mie oameni duplicitari nu-mi plac . Senzatia de nou o poti face in alte modalitati si mult mai decente . Ma scarbeste oarecum o astfel de femeie , totusi calca pe cadavre pt in moft , nu as vrea sa fiu in pielea lui conu Vladut ca barbat  , nu reusesc sa inteleg ce draq e in capul femeii fara sa se gandeasca la consecinte  , bataie de joc pe fata . Nu are dreptate tipul de mai sus , o  femeie caruia ii pasa se cearta sau iti face nervii pilaf fiindca ii pasa , nu te insala ca e neglijata si nu comunica , iti sare in cap cand e nemultumita de tine , trist sa nu sti cum e sa fi iubit .Mai mult ca oricand am o parere extraordinar de proasta , femeia care insala sa-si ia zilele daca nu e in stare sa fie fericita si nici pe alti nu-I lasa sa fie . Vrei si iti plac aventuri ? fa-o in afara relatiilor , nu te judeca nimeni .Sa-I mai auzi cum tin prelegeri despre iubirea devarata si angajament , mai ca iti vine sa versi . Ce e in capul lor? ma minunez !  citesc si se clarifica tot .

offtopic mie nici barbatii care inseala nu-mi plac!

mie nu-mi plac barbatii deloc! smile


fucking perfect...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2014-09-29 21:27:35

divexx
Membru
Inregistrat: 2014-09-29
Mesaje: 2

Re: Femei care inseala. De ce o fac?

Eu Vali.....ce-i drept, am facut eforturi sa iti citesc mesajul...exceptand partea gramaticala si exprimarea din fragmentul tau...daca "Femeia care insala imi pare mincinoasa cu toata lumea" si ti-e greata de astfel de oameni..despre barbatii care procedeaza la fel, ce parere ai?

Offline

 

#26 2014-11-13 13:39:18

spiridus7
Full member
Inregistrat: 2009-06-18
Mesaje: 303

Re: Femei care inseala. De ce o fac?

Femeile inseala pt ca pot sau au nevoie sa isi dovedeasca ca inca pot. Stiu sa faca sa nu fie prinse. Iar legendele urbane zic ca si sexul e mai interesant.

Offline

 

#27 2014-11-14 10:13:34

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Femei care inseala. De ce o fac?

spirit de spiridus, acelasi lucru e valabil si ptr barbati, nu e nimic interesant sau deosebit intre o femeie care face sex cu altu', chiar daca are o relatie (mai mult sau mai putin stabila), si un barbat care face acelasi lucru...)


fucking perfect...

Offline

 

#28 2014-11-14 10:49:42

sleeping_beauty
Addicted member
Inregistrat: 2006-11-23
Mesaje: 13453

Re: Femei care inseala. De ce o fac?

Femeile inseala din aceleasi motive pentru care o fac si barbatii. Mare filosofie...

Offline

 

#29 2014-11-14 18:23:32

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Femei care inseala. De ce o fac?

de fapt e putin incorect spus  "inseala"....ce inseala de fapt? inseala asteptarile, increderea in celalalt sau in relatia propiu-zisa ?

a insela = A pune șaua pe cal, a ?nșeua. II. 1. Tranz. A induce ?n eroare, a abuza de buna-credință a cuiva; a amăgi. ◊ Expr. A ?nșela așteptările = a dezamăgi. ♦ (Despre simțuri, facultăți psihice) A nu (mai) funcționa bine, a da o imagine eronată, neconformă realității. Mă ?nșală memoria. 2. Refl. A-și forma o părere eronată despre cineva sau ceva; a greși. 3. Tranz. A ?ncălca fidelitatea conjugală; p. gener. a fi necredincios ?n dragoste. ♦ A ademeni, a seduce o fată, o femeie

in majoritatea  cazurilor totul se reduce la asta: " a incalca fidelitatea conjugala"!!!smile. nu mi se pare mare chestie. Practic, fidelitatea "conjugala" (aici sunt incluse si relatiile pseudo-conjugale inainte de casatorie) nu se poate pretinde, pentru ca e implicita in dragoste, atata timp cat iubesti pe cineva, esti fidel/fidela...in rest sunt stari intermediare...tongue
intre a iubi la m?xim si a nu iubi sunt un milion de stari intermediare....la fel ca intre alb si negru: totul e gri:)

be water, my friend:)


fucking perfect...

Offline

 

#30 2014-11-18 09:44:23

sleeping_beauty
Addicted member
Inregistrat: 2006-11-23
Mesaje: 13453

Re: Femei care inseala. De ce o fac?

Posesia nu are nimic in comun cu iubirea smile Un schimb (sau mai multe) de fluide nu inseamna nimic.

Offline

 

#31 2014-11-18 20:12:35

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Femei care inseala. De ce o fac?

mai multe, doar unul mi se pare putin smile


fucking perfect...

Offline

 

#32 2014-11-20 17:38:28

sleeping_beauty
Addicted member
Inregistrat: 2006-11-23
Mesaje: 13453

Offline

 

#33 2014-12-30 09:44:35

alexa123
Hero member
De la: underground
Inregistrat: 2008-12-08
Mesaje: 3560

Re: Femei care inseala. De ce o fac?

Eu ma tot intreb cum poate o femeie care inseala, sa isi sarute iubitul, sa-i spuna te iubesc si lala...iar peste 1h sa faca acelasi lucru cu altul. Eu cred ca o femeie care inseala este o femeie care se minte singura..si clar ea va avea de suferit.


when the pomp lights up,you shoot.

Offline

 

#34 2015-01-12 18:43:33

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Femei care inseala. De ce o fac?

Alex-numbers, nu e chiar asa de clar ca o femeie sufera pentru ca la fiecare ora saruta sau face sex cu alt iubit smile
mi se pare cel putin o performanta:)


fucking perfect...

Offline

 

#35 2015-01-19 18:40:28

alexa123
Hero member
De la: underground
Inregistrat: 2008-12-08
Mesaje: 3560

Re: Femei care inseala. De ce o fac?

Da, jos palaria, este o "performanta" daca reusesti sa ramai lucida si sa nu-i incurci, dar nu asta e ideea. Nu ai cum sa iubesti 2 oameni in acelasi timp, dar poti sa faci sex cu x, y sau z sau sa ai o "relatie", dar mi se pare ca este o minciuna in care te vei afunda mai tarziu.
offtopic  Nu am inselat niciodata, poate de asta nu am alta perspectiva  wink


when the pomp lights up,you shoot.

Offline

 

#36 2015-01-21 13:20:35

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Femei care inseala. De ce o fac?

teoretic, n-ai cum sa iubesti 2 oameni in acelasi timp, dar nu fi asa sigura...
life&sex is good, de ce trebuie sa ne luam dupa fanteziile din filmele Disney? teorii de c*cat cu "the one and only* si altele asemanatoare...si de ce tre
De ce crezi ca e absolut imposibil sa poti iubi doi barbati, doua femei sau un barbat si o femeie in acelasi timp big_smile ( si sa te culci cu ei smile )?


fucking perfect...

Offline

 

#37 2015-01-24 19:37:29

alexa123
Hero member
De la: underground
Inregistrat: 2008-12-08
Mesaje: 3560

Re: Femei care inseala. De ce o fac?

Discutii filozofice deja rotfl  Poti face sex cu Gigel si sa-l iubesti pe Ionel. La nivel teoretic.
Dar la nivel practic, tu doar faci sex si cu Gigel si cu Ionel fiindca nu iubesti pe nici unul.
Parerea mea  rodnar


when the pomp lights up,you shoot.

Offline

 

#38 2015-01-30 10:49:55

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Femei care inseala. De ce o fac?

Cred ca e mai interesanta practica decat teoria, asa ca cel mai bine e sa faci sex cu Gigel, chiar daca esti indragostita de Ionel...
Pentru ca daca stai dupa Ionel, ramai nef*tuta.
Parerea mea wink


fucking perfect...

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.