homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

HELP - Sarcina sau nu ?!


#1 2015-01-20 12:34:57

comadark
New member
Inregistrat: 2014-12-30
Mesaje: 6

HELP - Sarcina sau nu ?!

Buna , acum 3 saptamani am mai postat un mesaj asemanator , in categoria Vreau sa aflu . unde am primit raspunsul ca sansele sunt 0 .

O sa redeschid subiectul fiindca au trecut 3 saptamani si sa stiu daca mai are sens testul de sarcina deoarece chit ca peste tot scrie sanse 0 eu inca imi fac griji , sau practic sunt nelinistit . va rog tratati subiectul cu seriozitate , am cicit multe pe formu , si pentru mine e destul de complicat sa decid . ok : incepem . 7
Acum 3 saptamani , eu si prietena mea am avut contact sexual neprotejat . ce se intelege prin asta : ea este / a fost virgina , si a fost o penetrare de 1-2 cm . 1 minut circa . NU A EXISTAT EJACULARE , nu cred ca a existat nici lichid perseminal ! Eram departe de ejaculare , foarte departe , ultimele 5 zile ( chiar mai mult nu am mai avut contact sexual -> spermatozoizii nu au prea avut ce cauta pe acolo ) , aapoi dupa 30 de min cand am inceput cu orale a avut loc ejacularea .
Deci ,majoritatea spun ca sansele sunt 0 : Penetrare , 1 minut , fara ejaculare , fara cine stie ce excitare , in vagin . Sansele ?!

Va multumesc oricum , va rog sa tratati serios subiectul ..

Offline

 

#2 2015-01-20 13:26:17

heart_breaker
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-12
Mesaje: 1870

Re: HELP - Sarcina sau nu ?!

Cum ti s-a mai spus, sansele sunt 0. I-a venit menstruatia intre timp? Ca sa-ti iesi din pareri, poate sa faca un test, nu costa o avere. Si nu mai deschide topic nou pt aceeasi intrebare, posteaza unde ai mai intrebat.

Offline

 

#3 2015-01-20 15:13:27

comadark
New member
Inregistrat: 2014-12-30
Mesaje: 6

Re: HELP - Sarcina sau nu ?!

zilele astea trebuie sa ii vina , acum mi-a zis ca trebuie sa ii vina , adica ca crede ca ii vine , oricum voi lua un test ca nu e o avere cum ai zis si tu . ( e neregulata )

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.