homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Academia de politie-2


#20 2008-03-16 21:23:12

persifona
Vizitator

Re: academia de politie

Andreea89 a scris:

Acedemia de politie ramane , cel mai adesea doar un vis.Ca sa intri la academie trb sa fii f.bine pregatit si sa ai multi bani.Am inteles ca fara vreo 10.000 de euro nu ai cum sa intri.

Ba ai si inca foarte bine. Nu stiu de ce ai impresia ca totul se rezuma la spaga, nu e chiar asa. Daca esti cu adevarat bun, intri fara niciun ban.

 



#21 2008-03-16 21:58:32

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: academia de politie

corect persifona...nu peste tot merge cu bani,trebuie sa mnai ai si minte,ca degeaba ai 10.000 euro daca tu nu esti in stare sa iti examenele din timpul anului. e multa munca la academie,dar mie cel putin mi se pare ceva extraordinar. admiterea e f grea si f stricta...deci ma indoiesc ca intri pe bani...doar daca ai pile sus-puse.

Offline

 

#22 2008-03-17 11:19:47

mimoo
Sr. member
Inregistrat: 2008-03-01
Mesaje: 1448

Re: academia de politie

fetelor credeti'ma nu intri pe bani bunicul meu a fost comandant de politie o viata intreaga iar tatal surorii mele vitrege este sef la politie si acum bunicul ei fiind de asemenea comandant intr'un orasel mai mic ce e drept si cu toatea astea plus meditatii inbuc timp de 2 ani fata nu a intrat! acum e la romano americana....si pozeaza linistita p masinile de la 4 tunning trebuie sa ai minte in cap capul pe umerii curajul in suflet si intelingenta si dorinta si putina deschidere(talent) pt academie


when god made man she was only kidding.

Offline

 

#23 2008-04-08 13:01:12

geo_cristy08@yahoo.com
Membru
Inregistrat: 2008-04-08
Mesaje: 1

Re: academia de politie

sal cine imi da si mie date exacte despre admitere proba medicala psihologica care sunt taxele insructaj va rog sal

Offline

 

#24 2015-02-12 01:29:31

Happylyka
Full member
Inregistrat: 2012-08-05
Mesaje: 517

Re: academia de politie

Cunoasteti profesori de istorie si romana in bucuresti care se ocupa cu pregatirea la admiterea la academia de politie si despre care puteti afirma ca sunt profesori foarte buni?


,,Eu nu sunt un corp care are suflet, sunt un suflet care are o parte vizibila numita corp."- Paul Coelho

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.