homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Umflatura la nivelul gleznei !!!


#1 2015-07-09 22:46:06

LittleM
New member
Inregistrat: 2011-01-19
Mesaje: 42

Umflatura la nivelul gleznei !!!

Buna tuturor! Ieri a inceput sa mi se ma doara putin glezna piciorului, am crezut ca am calcat putin stramb si ca imi trece, dar pana in dimineata aceasta s-a umflat foarte tare, si arata asa ca o flebita. Eu o perioada nu prea am avut activitate iar saptamana asta am mers la piscina si am facut si ceva exercitii acasa, niste genoflexiuni si putina zumba. Eu nu sunt in tara si imi este putin dificil sa ajung la un medic. Ce ar putea fi? Ma doare tare cand ating, cand merg nu ma doare chiar atat de tare in schimb am impresia ca imi arde in zona respectiva.. Mama mi-a dat o crema gen Diclofenac si antibiotic. Va rog daca v-ati confruntat cu asa ceva sa imi dati o parere. Sper cat de curand sa pot ajunge si la medic, ma sperie foarte tare, fiindca am racit si jos, si simt si asa valuri de caldura in interior, ca bufeurile ...

Ultima oara a fost editat de LittleM (2015-07-09 22:46:46)

Offline

 



#2 2015-07-09 22:55:05

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: Umflatura la nivelul gleznei !!!

eu as zice sa incerci sa mergi la medic, cel mai bine

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.