homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Moment jenant


#1 2015-07-29 21:17:25

oana_love
New member
Inregistrat: 2015-07-29
Mesaje: 16

Moment jenant

Deciii...sunt cam noua pe aici, desi va citesc de ceva vreme, si am cautat ceva ce s-ar putea asemana "problemei" mele...dar nu am gasit
M-am documentat mai mult despre sex, antibebe, preze si restul...si pe un anume site, am gasit o chestie despre acele "vanturi vaginale". Habar nu aveam ca asa se numesc, dar am realizat ca am avut si eu de tras cu ele, in timpul "jocurilor" cu partenerul. M-am simtit penibil si am incercat sa ascund sunetele...dar tot jenata eram si nu ma mai simteam in largul meu, devenind foarte incordata...inca ma inrosesc cand imi amintesc.
Fetelor, voi aveti astfel de probleme? Cum pot scapa de acele sunete sau ce pot face? Nu vreau ca partenerul sa creada altceva...
Baieti, ce parere aveti de asta?
*sper ca nu am facut nimic gresit sa primesc ban...daca da, imi cer scuze si imi asum*

Offline

 

#2 2015-07-29 23:47:03

dea_di
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-01-16
Mesaje: 18682

Re: Moment jenant

toate femeile au astfel de "probleme", intra aer acolo, e ceva normal si nu ai de ce sa te jenezi..... se intampla in general atunci cand schimbi pozitiile, am inteles ca exercitiile kegel ar putea reduce acest fenomen dar eu una n-am incercat.

ce ar putea sa creada partenerul? ar trebui sa stie si el despre ce e vorba ca nu e cine stie ce fenomen paranormal lol va amuzati putin pe marginea subiectului si apoi continuati tongue


"Nu stii, ca numa-n lacuri cu noroi in fund cresc nuferi?"

Offline

 

#3 2015-07-30 01:07:24

oana_love
New member
Inregistrat: 2015-07-29
Mesaje: 16

Re: Moment jenant

Pai da' ideea e ca...ok:toate femeile au astfel de probleme, insa eu nu am avut nici un contact sexual...patesc asta si daca ma saruta si ma excit, iar mai apoi ma misc. nustiu
Nu stiu ce ar putea crede...adica nu prea se documenteaza si ma gandesc ca poate nu stie chestiile astea. supa
Mooor de jena cand se intampla asta...imi e groaza acum sa mai stau singura cu el...sa nu se intample iar grater
Cum as putea sa ii explic, sau ce as putea sa fac...heeelp!!

Offline

 

#4 2015-07-30 11:04:07

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: Moment jenant

pai ai putea chiar tu sa ii explici, dar nu prea stiu cum ai putea incepe hmm oricum, probabil se documenteaza si el, asa cum te documentezi si tu, si intrebi smile
prima oara nu intelegeam nici eu la partenera "de ce" se intampla, apoi am zis sa caut


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#5 2015-07-30 12:01:11

Corinusha
Full member
De la: Happyland
Inregistrat: 2014-09-04
Mesaje: 350

Re: Moment jenant

treaba e ca te lubrifiezi, si intra aerul si de-aia apr acele sunete. Cand se mai intampla, spune-i pur si simplu care e treaba daca cumva vezi ca are un emn e intrebare deasupra capului smile

Nu e cea jenant; e ceva total in regula. Si eu o mai patesc ca si tine, adica fara a fie vreun contact sexual, ci doar de la faptul ca ma misc s intra aerul daca unt excitata si lubrifiata.


Are mama o fetita frumusica foc!
Maya Sianna, nascuta pe 17 ianuarie 2016 <3

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2015-07-30 14:22:47

oana_love
New member
Inregistrat: 2015-07-29
Mesaje: 16

Re: Moment jenant

Multumesc mult! Si da, sper si eu ca se documenteaza, dar nu prea cred...chiar el a spus ca nu se preocupa de "teorie" daca pot sa spun asa, de asta ma simt asa prost...pentru ca nu prea stie mare lucru despre unele chestii normale la fete/femei...dar o sa incep usor usor sa il fac sa se documenteze signof10

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.