homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

El nu ma saruta :(


#1 2015-10-15 08:07:15

Flori D
New member
Inregistrat: 2013-07-05
Mesaje: 15

El nu ma saruta :(

.

Ultima oara a fost editat de Flori D (2015-10-16 00:55:08)

Offline

 

#2 2015-10-15 13:20:39

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: El nu ma saruta :(

de cat timp sunteti impreuna? inainte era mai pupacios sau dintodeauna a fost asa dar acum a inceput sa te deranjeze pe tine?

Offline

 

#3 2015-10-15 13:34:45

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: El nu ma saruta :(

legat de faza cu oralul: de ce daca tu ii faci lui, si el ar trebui sa iti faca tie? poate ca nu ii place sa faca asta (iti mai face din cand in cand, cand ii bati apropouri).


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#4 2015-10-15 15:02:00

Flori D
New member
Inregistrat: 2013-07-05
Mesaje: 15

Re: El nu ma saruta :(

subsum a scris:

legat de faza cu oralul: de ce daca tu ii faci lui, si el ar trebui sa iti faca tie? poate ca nu ii place sa faca asta (iti mai face din cand in cand, cand ii bati apropouri).

Nu spun ca ,,trebuie" sa imi faca si el mie acelasi lucru. Mi-as dori,da, ma frustreaza ca nu o face sau ca nu ii place...L-am rugat sa imi spuna, sa recunoasca ca nu ii place si el tot spune ca ba da, ba da, ii place.  bang Si atunci de ce nu...?!
Repet, nu am spus ca trebuie.

Offline

 

#5 2015-10-16 23:24:05

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: El nu ma saruta :(

pai nu ai spus ca trebuie dar asa se deducea din primul mesaj, gen "daca eu ii fac, el de ce nu, mie?!" nu trebuie sa te frustreze, pur si simplu nu vrea.
ai editat si primul mesaj, acum cum sa te mai ajute lumea cu pareri?


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2015-10-17 17:00:21

Ioana-Monica
New member
Inregistrat: 2013-04-28
Mesaje: 99

Re: El nu ma saruta :(

Nu inteleg... daca tu ai editat primul mesaj, vorba lui subsum? Cum vorbesti cu el?
Chestia asta se discuta intre voi, din cate am inteles stati si impreuna, nu? Daca ai facut un asemenea pas, trebuie sa existe si deschidere catre alte lucruri.

Offline

 

#7 2015-11-19 11:45:48

Jack&Monica
New member
De la: Madrid
Inregistrat: 2015-11-19
Mesaje: 21

Re: El nu ma saruta :(

Pot fi mai multe motive, prejudecati, probleme de acceptare  de sine, ceva medical si el nu are curaj sa iti spuna, poate inca nu te cunoaste suficient de bine incat sa aibe curaj sa faca asta, ma refer la faptul ca ii e frica sa nu te schimbi si sa il privesti diferit. Sau pur si simplu e incomoda pozitia. Eu cand i am facut sotiei prima data, am facut-o pentru ca imi place fiecare particica din corpul ei si ma excita teribil cat este de ingrijita, ezitasem de nenumarate ori pentru ca imi era frica ca nu ma v a saruta le gura dupa aceea lol pe urma am descoperit ca teama era reciproca ( copchii nebuni). Solutia este cominicarea, daca el stie ca te excita si te ajuta sa ajungi mai repede pe varfurile placerii ar trebui sa o faca de cate ori are ocazia si sa invete cum sa perfectioneze tactica. Nu merge santajul daca tu nu ii faci lui nici el tie. Secretul unei relatii sexuale lungi si perfecte este ca partenerul sa se dedice in cautarea orgasmului partenerului si nu in obtinerea placerii personale.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.