homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ajutatima((((((


#1 2015-12-07 14:12:25

Edelmira
New member
Inregistrat: 2015-12-03
Mesaje: 9

Ajutatima((((((

Buna ,am o problema .
Am mai postat un mesaj cu subiectul :
Pe data de 10 noiembrie mi sa inceput CM dupa care pe data de 26-27 noiembrie  a inceput sa ma doara ovarul sting si sinii i-mi sunt umflati si durerosi ,foarte gingasi la atingeresi plus la asta mia aparut niste vene vizibile foarte tare pe ei ,am dureri de spate  ,am facut test de sarcina mi-au aratat toate negativ ...Si am zis sa astept ziua CM si sa mai fac unul ....Dar eu sunt o persoana nerabdatoare si azi diminiata cind mam trezit am decis sa fac inca unul ...Dupa care am fost la WC si am observat ca mi sa inceput CM ....puteti sa ma ajutati si sami spuneti asta este o sarcina sau nu , am auzit prin altele ca alte persoane au avut CM in timpul sarcinii dar cred eu ca sunt putine cazuri ....ajutatima va rg ..???????????
Online

Offline

 



#2 2015-12-07 14:37:58

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: Ajutatima((((((

daca testul e negativ si a venit si menstruatia nu esti insarcinata
poti sa-l faci si acum daca tii neaparat

Offline

 

#3 2015-12-07 15:14:51

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: Ajutatima((((((

ti s-a raspuns la celelalte topicuri, continua la acesta
http://forum.anticonceptionale.ro/t4210 … -----.html

citeste, te rog si regulamentul, conform caruia ai warn pentru postare multipla.


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.