homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Chisturi si operatia laparoscopica, help Doctoressa!


#1 2016-03-02 17:05:51

Samira
Membru
Inregistrat: 2014-12-14
Mesaje: 3

Chisturi si operatia laparoscopica, help Doctoressa!

Buna, in urma cu o saptamana am suferit o operatie laparoscopica pentru extirparea a 3 chisturi ovariene. Unul dintre ele era de 6 cm si de aceea mi s-a recomandat operatia. Problema este in felul urmator : inainte de operatie (cu aprox o luna jumate) am inceput sa sufar de grave dereglari hormonale, mai exact aveam ciclu cam la vreo o saptamana jumate sau 2. Mi s-a spus ca dupa operatie totu l va reveni la normal , nici vorba, dupa nici o saptamana de la operatia am avut iar ciclu , ok sa zicem ca mai trebuie sa asteptam putin pana revine totul la normal dar as vrea sa stiu cam ce urmeaza sa se intample? la ce sa ma astept? intreb asta pt ca nu vreau peste 6 luni sau un an sa ma intorc in spital cu aceeasi problema. Am luni programare la doamna doctor ginecolog si o sa discutam mai multe atunci dar sunt foarte stresata si agitata pt ca e foarte frustrant sa ai tot la o saptamana sau 2 ciclu menstrual si deja am inceput sa cred ca nu o sa mai treaca niciodata  grater  grater

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.