homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sarcina sau nu ?


#1 2016-04-20 20:46:08

Edelmira
New member
Inregistrat: 2015-12-03
Mesaje: 9

Sarcina sau nu ?

Buna ,  am nevoie de un ajutor,pe data de 4 Martie mia venit CM pe 8 sa terminat . Dupa care pe 3 Aprilie am avut relatii dar a ejaculat in mine . Dupa cam aproximativ 24 de ore de la act am baut o contraceptiva de 72 de ore . La mine CM este neregulat si pe 8 Aprilie mi sa inceput ciclul dar nu pot sa zic ca era un ciclu ,aveam eliminari foarte putine fata de cum intotdeuna ,si nu era de o culoare la fel . Plus la asta am avut o eliminare de nustiu ce ,mai bine spus niste bucatele de nustiu ce . Inainte de asta am avut dureri de ovare si acum le am ,plus la asta cu doua zile inainte de CM am dureri de sini dar acuma nu am avut nimic ,deabia acuma vrio saptamina ma frig  uneori ,parca forma sinilor sa  schimbat sau marit . Am facut teste si mia aparut o linie vizibila bine iar alta foarte foarte putin vizibila . Urinez fregvent . Si uneori noaptea ma trezesc si parca am senzatie de voma .

Ultima oara a fost editat de Edelmira (2016-04-20 20:49:23)

Offline

 



#2 2016-04-20 21:12:01

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: Sarcina sau nu ?

daca a doua liniuta e vizibila inseamna ca esti insarcinata
poti face un test beta-hcg din sange ca sa fii sigura ca asa e

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.