homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ingrijorat (un sfat va rog frumos)


#1 2016-06-06 15:27:43

Razvan999
New member
Inregistrat: 2016-05-10
Mesaje: 6

Ingrijorat (un sfat va rog frumos)

ieri 05 duminica pe la 18:00 am facut sex cu prietena mea neptrotejat....am ejaculat inafara ei si dupa acea dupa vreo 4 5 minute dupa ce mio facut putin sex oral am introdus din nou in vagin dar am ejaculat si a 2 a oara tot inafara....azi dimineata 06 pe la 7:00 io venit menstra...si ieri inainte si dupa sex sa plans ca o doare burta...in fine dimineata asta ia venit menstra....exista vreun risc de sarcina? va rog sa ma ajutati is putin ingrijorat...ps: nu am ejaculat in ea doar mam speriat putin acum cum mam gandit ca dupa acea am facut din nou tot neprotejat.am explicat si medicului farmacist a zis ca daca ia venit dimineata asta nu are rost pilula de a 2 zi ca nu poate pati nik....dar vreau sa intreb si aici sa fiu mai calm....va rog sami raspundeti multumesc frumos.

Offline

 



#2 2016-06-06 15:50:55

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: Ingrijorat (un sfat va rog frumos)

nu exista risc de sarcina

Offline

 

#3 2016-06-06 22:55:50

QueenOfRoses
Moderator
De la: Where the wild roses grow.
Inregistrat: 2009-08-21
Mesaje: 17999

Re: Ingrijorat (un sfat va rog frumos)

Te rog sa postezi la topicul deja deschis de tine! smile
Topic inchis!


"Yesterday is not ours to recover, but tomorrow is ours to win or lose." Lyndon B. Johnson

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.