homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Gardenella


#1 2016-06-07 18:33:35

geoioli
Membru
Inregistrat: 2016-06-07
Mesaje: 1

gardenella

Buna  ziua tuturor,am si eu nevoie de sfatul unui doctor in legătura cu problema mea,in timpul sarcinii am fost trimisa sa fac un papanicolaus si atunci am descoperit ca am aceasta infectie am fost la bucuresti pentru niste analize si o doamna de la polizu mi-a scris reteta 10 zile de polyginax ,dupa acele 10 zile nu am mai avut nimic dar dupa ce am născut (cezariana) dupa ce m-am curatat de la operatie aceasta infectie a reapărut si este mai neplacuta ,secretia mai abundentă nu stiu ce sa fac acum,trebuie sa merg sa ?mi pun sterilet ?mi va da atunci doctorul tratament sau mă va curata dumnealui???? Am citit ca metronidazol e bun dar nu vreau sa iau aiurea si asa si parca ?mi e si rusine asa sa merg la doctor si ?mi e si frica pt alaptat. Un sfat,va rog mult 😁 va multumesc anticipat

Offline

 



#2 2016-06-07 18:36:30

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: gardenella

mergi la medic si fa un examen de secretie ca sa vezi despre ce infectie e vorba si sa primesti tratament

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.