homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Am nevoie urgenta de o lamurire


#1 2017-01-11 21:16:49

Cristinacriss88
New member
Inregistrat: 2017-01-11
Mesaje: 6

Am nevoie urgenta de o lamurire

Buna,am 18 ani si duminica am avut contact sexual si s-a rupt prezervativul. Dupa jumatate de ora am luat pilula escapelle. Nu am avut reactii adverse,in schimb,cand am fost la baie cam dupa 2 ore,a curs un lichid alb dupa ce am urinat. Dar a curs destul de mult. Mentionez ca inainte cu 3-4 zile sa am contactul,mi se terminase menstruatia,perioada in care am intrerupt si anticonceptionalele Tri-regol. A doua zi,luni dimineata, cand m-am trezit si am fost la baie,am sangerat extrem dar extrem de putin. Si de luni nu am mai sangerat deloc. Sunt sanse sa fi ramas insarcinata???

Offline

 



#2 2017-01-14 21:45:26

Toma gabriel
New member
Inregistrat: 2016-04-27
Mesaje: 65

Re: Am nevoie urgenta de o lamurire

Buna seara!  Am si eu o intrebare...  Menstroatie dereglata + sangerari cu cheaguri de sange. Mi s-a mai intamplat in trecut!  Din ce cauza?

Offline

 

#3 2017-01-16 11:58:05

just_me29
Hero member
Inregistrat: 2013-02-24
Mesaje: 2074

Re: Am nevoie urgenta de o lamurire

esti hermafrodit cumva de ai menstruatie? in alte conditii cam greu la un barbat cu menstruatia...in rest, asa le mai vine la femei cateodata cu cheaguri, probabil la barbati e si mai cu multe cheaguri.
in alta ordine de idei, lasa femeia sa puna intrebari, sa se documenteze ca tu deja esti cu totul din alt film.


Daca vrei sa rupi visul unui vultur, spune-i sa zboare mai jos, sa nu mai poata zari norii... Daca vrei sa ucizi dorul pe care-l port in mine... spune-mi s-O uit...frange-mi aripile ce ma poarta ireal catre EA...si tot n-o sa reusesti...Daca as fi putut, as fi poruncit atunci, timpului, sa stea in loc!...ca s-O mai pot zari...pentru o clipa...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.