homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sunt ingrijorata


#1 2017-08-31 16:53:14

loredana248
New member
Inregistrat: 2017-03-02
Mesaje: 39

Sunt ingrijorata

Buna ziua. Pe data de 21 august am terminat ultima folie de microgynon, insa in ultima luna, chiar ultimele 2 luni am observat ca de cate ori vreau sa fac ceva cu iubitul meu pur si simplu nu ma excit absolut deloc, doar cateva minute la inceput iar dupa gata, plus de asta abia mai am chef ( poate odata pe saptamana ba chiar odata la 8-9 zile ) . Nu stiu din ce cauza se intampla asta  supa

Offline

 

#2 2017-08-31 19:34:38

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 122978

Re: Sunt ingrijorata

e posibil sa fie si din cauza anticonceptionalelor, pot avea acest efect secundar

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.