homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sugar Datingul mai bun decat normal datingul?


#1 2017-09-08 13:28:01

maddy
Membru
Inregistrat: 2017-09-08
Mesaje: 4

Sugar Datingul mai bun decat normal datingul?

Buna,

Cati dintri voi ati incercat deja Sugar Datingul? Pentru ca ma bate si pe mine gandul, as vrea sa incerc din curiozitate.
Am citit nenumarate articole despre topicul asta si despre singurul site din Romania care ofera serviciile astea. Stie cineva care este?
Adica este chiar asa cum spun fatucile alea prin articole? Ca barbatii sunt generosi si cu bani si singura problema e ca nu prea ar cauta o relatie serioasa? Pentru ca mie mi-ar conveni foarte mult, abia am iesit dintr-o relatie toxica, de muuulti ani, si as vrea sa ma distrez putin, fara obligatii.

Va multumesc mult anticipat pentru sfaturi si pareri.

Offline

 

#2 2017-09-11 11:18:18

maddy
Membru
Inregistrat: 2017-09-08
Mesaje: 4

Re: Sugar Datingul mai bun decat normal datingul?

nimeni?

Offline

 

#3 2017-09-16 18:51:22

Isabella97
Membru
Inregistrat: 2017-09-16
Mesaje: 1

Re: Sugar Datingul mai bun decat normal datingul?

Buna!
Maddy, sunt in masura sa iti ofer niste informatii si raspunsuri la intrebarile tale, eu sunt implicata in relatie de acest gen si pot spune ca am ceva experienta.
Contacteaza-ma si iti voi raspunde punctual la intrebari sau orice ai vrea sa afli.

Offline

 

#4 2017-09-18 17:00:48

maddy
Membru
Inregistrat: 2017-09-08
Mesaje: 4

Re: Sugar Datingul mai bun decat normal datingul?

Buna Isabella, si iti multumesc pentru raspuns.

As vrea in primul rand sa te intreb cum alegi site-ul pe care sa iti creezi un profil? spre exemplu tu ce site folosesti?

Sunt curioasa cum decurge o astfel de relatie. Este adevarat ca este un aranjament, sau este pur si simplu o relatie? Este sigur? Nu ti-e frica sa iesi la intalnire cu barbati pe care ii cunosti pe site-urile astea?

Offline

 

#5 2017-10-30 14:22:43

maddy
Membru
Inregistrat: 2017-09-08
Mesaje: 4

Re: Sugar Datingul mai bun decat normal datingul?

Isabella, cred ca ai plecat.

As vrea totusi sa schimb cateva pareri cu cineva care are putin habar despre sugar dating. plsssss

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.