homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sfat va rog !


#1 2017-12-18 10:42:00

loredaname
Full member
De la: Arabia saudita
Inregistrat: 2006-04-20
Mesaje: 141

Sfat va rog !

Buna fetele am 36 de ani am cam neglijat puțin sportul si dieta si m am îngrășat in ultimul timp . Luna aceasta datorită unor răceli am
Luat antibiotice si am dst intr o candidă am luat fluconazol 150 mg trei si trei ovule a 400g gynozol . Toate bune si frumoase a trecut .

Protecția cu soțul pe timpul actului este cu prezervativ dar nu este pus chiar imiediat , la început . Adică f puțin înainte si apoi pus prezervativul . N am Avut accidente am văzut prezervativul era plin cu sperma.
Vad pe
Calendarul meu ca am Avut luni când venea
La 26 de zile si luni când venea la 28 s a întâmplat prin vara sa am la 30 de zile .

Azi e ziua 29 si nu apare menstruația !!!’
Am sânii grei ma doare capul ma mai
Doare Spatele Dsr ce e nou luna asta sunt durerile de Picioare . Piciorul drept in special de la genunchi in jos in pulpa asa.

Sincer eu seara Ij ziua 27 când am văzut ca nu a venit ciclu amÎnceput asa sa Ma Stresez si panichez si in somn oarca despre asta visez ca UNDE E MENSTRUAȚIA ??

Ce credeți ?


Mulțumesc !

Offline

 



#2 2017-12-18 16:06:07

loredaname
Full member
De la: Arabia saudita
Inregistrat: 2006-04-20
Mesaje: 141

Re: Sfat va rog !

De ce nu Răspunde nimeni !sad

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.