homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ajutor va rog!


#1 2018-01-22 00:50:53

Kasmir299
Membru
Inregistrat: 2018-01-22
Mesaje: 1

Ajutor va rog!

Salut si bine v-am gasit. Sunt nou si as vrea cateva sfaturi bune, pentru cei mai sus decat mine. Am 20 de ani si cativa ani de masturbare in spate. Nu ma mandresc, pentru ca e o prostie. In momentul de fata imi vine sa ma arunc intr-un geam cu capul si sa vad ce a fost in mintea mea cand am ales sa ma apuc de chestia asta. Problema mea, rusinoasa de altfel.. eu asa o consider. Sta in felul urmator. Am o relatie cu o fata care o plac foarte mult din toate punctele de vedere, insa am incercat pana acum sa o facem de 3 ori. De doua ori in masina si in aceasta seara am inchiriat un apartament. Ieri seara, adica cu 24 de ore inainte m-am masturbat. Nu am reusit niciuna dintre cele 3 dati sa o facem. Tin sa precizez ca eu sunt la inceput, adica nu am mai facut-o pana acum, desi am avut destule relatii..mai scurte. Acum ceva timp cand am incercat in masina si cu prezervativ, nu mia iesit deloc, dar macar sa incercat si sa sculat putin, oarecum statea sculata, dar nu maxim si totul era in gol. Cu prezervativ nu am simtit nimic. Deci nu am dus la capat actul, iar in seara asta nici macar gand sa se scoale. Am cazut de comun acord sa nu mai folosim prezervativ, pana ma obisnuiesc. Dar ea nu a vrut in niciun fel sa se scoale, deloc. Doar incercari slabe de "stai drept" a avut, mici sculari care s-au potolit repede. Ma simt oarecum prost si din ce in ce mai demoralizat. Nu stiu ce sa fac. Ma puteti ajuta va rog?
Repet ca ieri seara m-am masturbat si as incerca si o dieta incat sa ma refac repede. Am auzit si de niste pastile numai din plante, fara efecte adverse care stimuleaza erectia, sa incerc? Multumesc.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.