homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sanse de sarcina?


#1 2018-03-21 09:55:03

Daniel20188
New member
Inregistrat: 2018-03-20
Mesaje: 10

Sanse de sarcina?

Am dezvirginat-o pe prietena mea pe data de 14 martie, luna aceasta. Neprotejat, fara ejaculare interna, urinare inainte de contact, stiu toate povestile despre lichidul seminal, folosesc aceasta metoda de aprox 6 ani, de la.inceputul vietii mele sexuale si nu am avut niciun fel de problema. Deci sunt pe vechi, daca nu exista sperma ejaculata in vagin, ovulul nu are cu ce sa fecundeze, mai ales ca la o ejaculare normala din cauza aciditatii viganului marea majoritate a spermei moare, lichidul seminal nu se ejaculeaza ci se elimina deci daca ar contine spermatozoizi nu ar avea nici forta si nici viteza de 20 km/h pentru a strabate pana la ovul.
Tin sa precizez ca are un ciclu aproape regulat, i-a venit pe 24 februarie, am facut sex pe 14 martie deci cam pe la ovulatie. Ea asteapta sa-i vina intre 24 si 28. Are durerile normale de burta, schimbari emotionale e foarte nervoasa, sani umflati.

Cu toate astea, ce sanse sunt de sarcina, daca sunt ?

Offline

 



#2 2018-03-21 21:42:56

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Sanse de sarcina?

ai postat deja!citeste regulamentul!


topic inchis!


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.