homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?-14


#248 2011-11-09 18:53:24

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

ooo da! o fi rezistand Dusteru poate


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#249 2011-11-10 00:48:32

LikeIt
Sr. member
De la: Romania
Inregistrat: 2011-01-24
Mesaje: 1913

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

In mare, ziua  drool cu oameni pe langa noi  lol ,  pe balcon  tummenupp , si in delta a fost cel mai tare printre nuferi si mi era frica sa nu ma trezesc cu vreun sarpe pe la fund rotfl


"Sunt candelă în care pâlpâie un bob de întuneric."

Când vulturii sunt tacuti,papagalii încep sa trancaneasca. Winston Churchill

Offline

 

#250 2011-11-10 19:19:46

crissme
New member
Inregistrat: 2011-03-15
Mesaje: 27

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

La serviciu pe biroul meu, seara dupa program cu seful in biroul alaturat, la cinema pe scaun (el pe scaun, eu urcata pe el cu spatele lipit de pieptul lui asa ca va dati seama ce a iesit) sau printre scaune intr-un fel de caprita, intr-o scara de bloc ziua in amiaza mare (aici am avut emotii mari si nu prea mi-a placut ideea, sincera sa fiu). Nu mai pun la socoteala zilele cand plecam de la serviciu, ma furisam la el in casa si faceam dragoste pe unde apucam (repede sa nu apara parintii) si apoi ma intorceam satisfacuta la serviciu big_smile. Am mai incercat cand eram mica intr-o toaleta a unui hotel dar m-am simtit foarte aiurea, nu as mai incerca vreodata.
Mi-ar placea sa mai incerc in masina, la munte intr-o poienita si la mare. smile

Offline

 

#251 2011-11-20 17:32:49

stefy09
New member
Inregistrat: 2010-08-29
Mesaje: 16

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

am facut-o peste tot.... in masina, in pat, pe balcon, in baie, pe masina de spalat, intr-o cabina de proba, pe o masa de masaj, in baie la facultate... cu el as face-o oriunde...

Offline

 

#252 2011-11-20 18:58:22

Peacekeeper
Sr. member
Inregistrat: 2011-09-06
Mesaje: 1173

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

eu as vrea sa incerc la mare pe plaja si in apa  ... rodnar

Ultima oara a fost editat de Peacekeeper (2011-11-20 18:58:41)


Trust me or not, I don't give a fuck !
-------------------------

Offline

 

 Publicitate


loading...

#253 2011-11-20 22:10:48

bia_loves_giulian
Full member
De la: Cuibushoru` nostru
Inregistrat: 2010-10-10
Mesaje: 185

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

vara asta am avut prilejul sa o facem inca o data in mare...doar ca era un pic rece,  seara, iar in apa nu era foarte multa lume. Si ne-am apucat noi de treaba si chiar in spatele nostru rasarea luna, iar noi ne aflam fix in raza aia de lumina care se oglindeste in apa lol Noroc ca am avut destui spectatori lol lol lol Cand am iesit ne-am dat seama cum sta treaba, insa eu nu m-am rusinat deloc, din contra, ma simteam bine stiind ca eu am putut-o face si spectatorii doar sa se uite chicot rodnar


I like the way you shake your ass around me  partydance

Offline

 

#254 2013-06-07 03:51:54

pinkyutza
Hero member
De la: ♥
Inregistrat: 2013-05-22
Mesaje: 4213

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

Langa un cimitir intr-o noapte, ne-am oprit si hop. ne era cam frica, dar mi se parea interesant rodnar

Offline

 

#255 2013-06-08 18:45:28

DobrinGeorge
Full member
Inregistrat: 2013-04-05
Mesaje: 103

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

?n curte , precizez că nu era nimeni acasă. big_smile

Offline

 

#256 2013-06-11 12:44:39

senzo
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2012-05-01
Mesaje: 47
Site

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

In parc de vro 3 ori  in Tineretului:)) ..in masina...vara pe balcon e cel mai placut ....pe terasa (mansarda) bloclui ) maxim la inaltime lol .REstul e cancan big_smile


RIDE LIKE THE DEVIL - FEEL LIKE GOD  .......

Offline

 

#257 2013-06-24 21:39:34

dragongirl
Full member
Inregistrat: 2013-05-27
Mesaje: 915

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

in masina,in pat  ,in cada ,la dus, cea mai tare partida a fost in curte pe sezlong ...ziua  drool


este inutil sa alergi dupa perfectiune, ea nu exista

Offline

 

#258 2013-06-24 23:42:10

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

vara, sus pe camin, la lumina lunii ( stateam la 4 si era deschisa iesirea pe acoperis)  hjarta timp in care auzeam muzica din fata caminului, am avut fundal bun


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#259 2013-06-25 00:10:25

pinkyutza
Hero member
De la: ♥
Inregistrat: 2013-05-22
Mesaje: 4213

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

ce romantic! 8->

Offline

 

#260 2015-11-19 15:52:22

Jack&Monica
New member
De la: Madrid
Inregistrat: 2015-11-19
Mesaje: 21

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

Bun topic, asa mai aflam si noi locuri noi smile.
La mine la birou, la ea la munca in depozit, in masina in timp ce conduceam, de mai multe ori, o data s a facut ambuteiaj si ea in loc sa se opreasca ca aveam masini din toate partile continua usor ca sa ma tachineze si ne au vazut doi baieti si au inceput sa aplaude si sa fluiere si ne a cam taiat cheful dar a continuat cand s a eliberat traficul, la bai termale pe timp de zi intr un loc mai retras si pe timp de noapte chiar acolo, nu mai era nimeni. Intr o paie super faina de la un restaurant de lux si i a placut sotiei a zis ca vrea sa o facem acolo pt ca e curat si oglinda enorma, intr o padure pe capota, aproape de un lac cand am fost la pescuit si cea mai cea pe care nu o voi uita niciodata a fost le la 3 dimineata stateam la coada la burger king si erau multe masini in fata noastra in masina din fata era o pereche de tineri care ne au vazut sigur pt ca el se uita in retrovizor si ea parea neinteresata se uita pe geam sau in oglinda din dreapta masinii si in spatele nostru , o femeie adulta  cu unu intre 20-30 de ani, varsta ei nu stiu sa o apreciez dar cred ca avea peste 60 de ani la inceput imi era frica sa nu comenteze sau sa cheme paza de pe acolo dar credeam ca nu se vede, masina e destul de lunga si inalta, si ma gandeam ca scaunele protejeaza si nu se vede bine. Nervii intinsi la maxim tensiunea plutea in masina de parea ca o sa explodeze asa ca stateam cu ochii in toate partile, cand vad ca baba isj scoate centura, statea la volan asa ca se vedea f  bine, am crezut ca se va da jos din masina si incercam sa ii spun sotiei ca vine cineva dar no, baba s a aplecat in dreapta, tanarul a dat capul pe spate iar miscarile capului ei se vedeau destul de ritmice. Ii arat sotiei ca le am facut pofta si incepem sa radem ca nebunii rotfl. Am facut sex si in alte locuri dar nu imi aduc aminte acum.smile. VREM a cinema, ea sa stea cu capul pe fereastra, la un spa si in avion cand ne intoarcem acasa in Ro lol

Offline

 

#261 2015-11-19 20:10:11

midoo
New member
Inregistrat: 2015-07-03
Mesaje: 8

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

www.spam
Sexshop online cu livrare imediata !

Offline

 

#262 2018-07-18 02:16:14

driver60
Membru
Inregistrat: 2018-07-17
Mesaje: 0

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

rahella gb a scris:

pe un santier lol nu recomand big_smile si intr'o camera plina cu baieti :"> nu am facut'o cu toti, doar cu iubi lol venisem de la discotek cu un grup de prieteni si ne'am oprit sa dormim la el. O singura camera, eu iubi si 4 baieti. Eu cu iubi pe un pat singurei, sub paturica, evident ne'am aprins hjarta m'a intors cu spatele la el si love pe silent hjarta nu am terminat niciunul k nu ne'am putut desfasura in voie dar a fost aduorabil de dulce momentul 8->

Ceva de genul acesta am făcut și eu cu actuala nevasta. Am rămas să dorm la ea, și în aceiași cameră mai dormeau o cumnată și cumnatul meu (sora și fratele actualei soții, în paturi separate) . Noi fiind lipiți, ni s-a făcut chef de sex. În acea perioada era virgină soția, așa că nu am penetrat-o, dar între buzele păsăricii ne jucam, până o acopeream cu lichidul cald de la mine. La mare în apă, plaja nu prea multă lume , în apă la fel puțini oameni. Am luat-o în brațe și ni se făcuse chef, ea simțea jos în apă că mi se întărise, am tras slipul într-o parte din zona veveriței și a intrat la loc cald doar capul, am pompat ff ușor să nu se observe, dar nu am dus la bun sfârșit, soției îi era rușine să nu cumva să geamă de plăcere și să ne vadă lumea. Așa că am întrerupt acțiunea. A mai fost pe podea în cameră, în baie, în bucătărie mi-a făcut un oral că o excitase văzându-mi instrumentul sculat.

Offline

 

#263 2019-06-27 08:58:21

wangzha
New member
Inregistrat: 2019-06-27
Mesaje: 31

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

You are sure to find something of your liking when shopping from either a Coach Factory Outlet Onine Login or outlet for a Coach Handbags Clearance or whatever you choose. To save big bucks on your Coach Factory Store or Michael Kors Outlet Sale anything, try shopping online. The best place to shop for gorgeous Michael Kors Outlet Online Store ,shoes, and accessories is online. There are many types of Michael Kors Handags On Sale Outlet that a lady can carry, but the classic elegance and timeless style of the classic Coach Handbags Outlet is simply impossible to beat.

In addition to the Michael Kors Bags On Sale, the Michael Kors Clearance Bags also makes a number of excellent leather accessories including many fine belts and wallets. Pairing a classic handbag or purse from Coach Outlet Store Online Free Shipping with a number of other great MK Outlet Sale is a great way to show off your personal taste and style and make a true fashion statement. When considering a high priced purchase like a classic Coach Handbags Outlet it is of course important to shop carefully.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.