homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Help! Crapaturi si scurgere laptoasa


#1 2018-08-23 15:59:23

Adrianda
Membru
Inregistrat: 2018-08-23
Mesaje: 1

Help! Crapaturi si scurgere laptoasa

Buna ziua! De ani de zile ma confrunt cu o problema si nu stiu la cine sa mai apelez.
Ocazional se intampla sa am o scurgere alba laptoasa urat mirositoare, cateodata devine branzoasa. In zilele astea orice atingere in zona imi provoaca crapaturi care ustura groaznic, chiar si in zona anusului. Uneori trec de la sine si crapaturile si scurgerile dupa cateva zile, uneori folosesc o crema antifungica si se amelioreaza.
Stiu ca in momentul asta toata lumea ar spune este candidoza.
Dar disperarea mea vine din faptul ca am fost la mai multi ginecologi, mi-am facut analize de secretie si nu iese nicio infectie, nicio ciuperca, singurul lucru care mi-l zic de fiecare data este ca am uter retrovers si ovare micropolichistice. M-am saturat sa aud de fiecare data explicatii despre chisturi si nimeni sa nu ma ajute cu problema astalalta.
Ba chiar mai mult, unul din ginecologii la care am fost mi-a zis sa ii spun partenerului sa fie mai gentil in timpul actului sexual ca sexul brutal provoaca crapaturi, in conditiile in care nu mai facusem sex de cateva saptamani bune.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.