homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sarcina sau dereglare ?


#1 2018-09-02 17:55:59

Daciiana
New member
Inregistrat: 2015-03-25
Mesaje: 7

Sarcina sau dereglare ?

Buna fetelor. Am ciclu regulat de 28 de zile cu exceptia lunii trecute cand mi-a venit cu 3 zile mai devreme. Pe 22 am avut contact neprotejat (ne-a luat valul pt ca nu ne mai vazusem de mult) si totul s-a terminat ca de fiecare data cu ejaculare in afara si urinare inainte de contact din partea lui. Eu de obicei simt ovulatia pt ca ma doare burta si ovarele si am mult mucus, astea le-am simtit pe 25. Ma gandesc ca daca luna trecuta mi-a venit mai devreme acum sa se regleze va veni mai tarziu ? Nu am niciun fel de simptom si mai am 3 zile pana trebuie sa-mi vina. Mai stiu ca daca eram gravida trebuia macar sa ma doara sanii. Ieri m-a intepat ovarul foarte putin. Sunt gravida sau nu e obligatoriu sa am mereu dureri de burta inainte sa mi vina ?
Va pup fetelor

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.