homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Nelamurire maxima


#1 2018-10-09 22:41:10

Bia123
Membru
Inregistrat: 2018-10-09
Mesaje: 0

Nelamurire maxima

Buna seara! Am si eu o nelamurire. Recunosc fara rusine ca sunt virgina si nu am informatii vaste in ceea ce priveste viata sexuala, insa am oarecum o baza. Am tot vazut pe internet circuland aceeasi intrebare pusa de extrem de multe fete si care, pe mine personal ma bulverseaza maxim. Asa ca, in toata speranta ca aici voi gasi raspunsul de la dvs, va intreb : Este posibil sa ramai gravida daca esti virgina si ai facut petting imbracata cu prietenul tau?
Indiferent daca a ejaculat sau nu? Si cand zic imbracata ma refer la chiloti, blugi/colanti si boxerii lui. Sperma poate trece prin haine? E adevarat ca daca acel lichid pre-ejaculator sau chiar sperma, desi exista haine, daca intra in contact cu partea exterioara a vaginului, acei spermatozoizi vor patrunde singuri inauntru si vei ramane gravida?Multumesc! Astept seriozitate, desi e cea mai penibila intrebare pusa vreodata. Simt ca o iau razna. A, si am mai vazut pe forum-uri unde "medici" sustin ca poți ramane gravida chiar daca esti virgina. Chiar vreau adevarul. Va rog mult..

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.