homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Baiat de 23de ani care nu are erectie uneori


#1 2018-11-14 21:48:33

JoannaIoana1995
Membru
Inregistrat: 2017-08-19
Mesaje: 2

Baiat de 23de ani care nu are erectie uneori

Buna seara!nu am mai intrat de ceva vreme pe acest forum...dar revin cu o curiozitate...

Din pacate,am avut parte de multe deceptii in dragoste pana la varsta mea(23 curand impliniti)...
Poate din cauza faptului ca sunt o fire mai sensibila si romantica,care iubeste sincer si are asteptari ca cel de langa sa ofere aceleasi sentimente pe care eu le impartasesc...ultima experienta trista a fost in vara,cand incepusem o relatie cu un baiat,dar respectivul m-a lasat pentru una din cele mai bune prietene ale mele,motiv pentru care o perioada am avut stari depresive,nu ma puteam concentra pe nimic...

De vreo 3saptamani am inceput sa ies in oras cu un coleg de facultate,un tip pe care il stiu de vreo 3ani,dar pur si simplu saptamanile trecute am iesit cu el pentru ca nu aveam cu cine...
Respectivul,dupa ce am dansat cu el in club,si am baut ceva(el mai mult decat mine,ce i drept),mi s a confesat ca se simte atras de mine dpdv fizic si m a invitat la el acasa
Nu ma simteam pregatita de o experienta de genul,avand in vedere ce am patit cu 2luni in urma,dar si principiile mele...
Am mai iesit de cateva ori si mai nou avem gesturi tandre unul fata de altul(initiativa a fost de partea lui,intr-adevar,dar nici mie nu mi a displacut)
Penultima oara cand ne am vazut mi a spus ca are penisul in erectie...dar atunci eram eu la menstruatie


Ultima oara(adica sambata aceasta) m am hotarat s a accept sa merg la el acasa ca sa facem sex...
(Probabil am acceptat din simplul motiv ca nu am mai facut-o de luni bune si ca simteam ca am mare nevoie de asa ceva)
Recunosc,am avut un pic de remuscari la inceput,pt ca nu simteam acel ceva pt el,si nesimtind acel ceva,nu mi a fost foarte usor in prima faza,dar in timpul preludiului am inceput sa ma excit...dar penisul lui nu intra in erectie deloc...sub nicio forma...
La un mm dat i am spus sa si puna prezervativul pentru ca sunt pregatita de penetrare,iar el a raspuns pe un ton ofticat:"ne oprim aici,eu nu pot s o fac in seara asta"
Mi-a explicat cand ma imbracam ca si cere scuze,dar pur si simplu nu stie ce s a intamplat incat nu i-a intrat in erectie penisul...






Intrebarea mea este:Ar putea fi o problema de natura sexuala a lui?in mod special din cauza faptului ca se masturbeaza des?desi are doar 23...

Sau pur si simplu am fost amandoi timorati(mai mult el as zice)?avand in vedere ca nu am inceput viata sexuala demult niciunul din noi?

Sau poate din cauza faptului ca nu simtim acel ceva unul fata de altul nu s a produs acel declick din partea lui incat sa "i se scoale"?

Am tot incercat sa caut raspuns la aceasta intrebare pe net,si nimic...
Asa ca mi am amintit de acest forum...

Offline

 

#2 2018-12-14 15:08:41

mimo
New member
Inregistrat: 2015-07-31
Mesaje: 62

Re: Baiat de 23de ani care nu are erectie uneori

Pentru cresterea potentei se pot folosi si suplimente de tipul  vigrax. Ajuta la sustinerea erectiei si la cresterea apetitului sexual.

Offline

 

#3 2019-01-29 13:33:26

margonea
Membru
Inregistrat: 2017-03-22
Mesaje: 4

Re: Baiat de 23de ani care nu are erectie uneori

Viata sexuala  se poate imbunatati si prin folosirea unor metode alternative cu suplimente naturale care sa ajute la imbunatatirea performantelor sexuale intr-un timp destul de scurt.

Offline

 

#4 2019-03-12 12:43:39

mimo
New member
Inregistrat: 2015-07-31
Mesaje: 62

Re: Baiat de 23de ani care nu are erectie uneori

Metodele alternative pot sa ajute, dar nu trebuie sa  uitam  ca e foarte important ceea ce  facem. Ceea ce mancam, daca facem sau nu sport, ducem o viata linistita, dormim adecvat, nu avem boli cronice de diabet sau inima ca si astea influenteaza negativ potenta.

Offline

 

#5 2019-06-27 08:55:33

wangzha
New member
Inregistrat: 2019-06-27
Mesaje: 31

Re: Baiat de 23de ani care nu are erectie uneori

You are sure to find something of your liking when shopping from either a Coach Factory Outlet Onine Login or outlet for a Coach Handbags Clearance or whatever you choose. To save big bucks on your Coach Factory Store or Michael Kors Outlet Sale anything, try shopping online. The best place to shop for gorgeous Michael Kors Outlet Online Store ,shoes, and accessories is online. There are many types of Michael Kors Handags On Sale Outlet that a lady can carry, but the classic elegance and timeless style of the classic Coach Handbags Outlet is simply impossible to beat.

In addition to the Michael Kors Bags On Sale, the Michael Kors Clearance Bags also makes a number of excellent leather accessories including many fine belts and wallets. Pairing a classic handbag or purse from Coach Outlet Store Online Free Shipping with a number of other great MK Outlet Sale is a great way to show off your personal taste and style and make a true fashion statement. When considering a high priced purchase like a classic Coach Handbags Outlet it is of course important to shop carefully.

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.