homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Spotting????????


#1 2019-02-07 12:54:22

MihaelaP
Membru
Inregistrat: 2019-02-07
Mesaje: 0

Spotting????????

Bună ziua, sunt nouă în grup. Am o întrebare și spre surprinderea mea deja 2 sarcini la activ sunt în dilemă totală. Ultimul CM a fost în data de 27 ianuarie cu întârziere 7 zile  foarte ciudat prima zi normala a doua foarte puțin mai maronie și spre seara stop a treia zi la fel nimic și a 4 din nou în cantități normale și mai curat și iară stop ????????????. In fine  azi a început ovulația am văzut pe calendar dar aseară o pata maro deschisa pe absorbant inodor, azi la fel dar mult mai deschis și mai puțin. Poate sa fie spotting sau am luat-o eu tralalaoa???????????? si mi sa pus pata rău de tot pt al treilea bebe....?????......

Offline

 



#2 2019-02-09 14:29:25

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: Spotting????????

spottingul poate fi de la ovulatie
dar de ce nu faci un test daca crezi ca ultima menstruatie nu a fost chiar normala ?

Offline

 

#3 2019-02-28 11:20:04

MihaelaP
Membru
Inregistrat: 2019-02-07
Mesaje: 0

Re: Spotting????????

Bună, mulțumesc pentru răspuns am făcut test dar era negativ oricum la ultimul copil 4 teste negative și eu eram cu ochișorii de 6 săptămâni la beta. Acum iar îmi întârzie deja 5 zile și sâni umflați aerolele mari în fine parca vad ca CM meu a luat-o razna sau am dat în simntom isteriche false de sarcina???????????????? eu sper test nu îmi mai fac neam cu beta e cam greu pe la mine pe aici întâi trebuie prenotat și parcă nu mai am răbdare o iau razna Nicu eu nu știu ce sa fac decât sa aștept.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.