homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Nu isi mentine erectia-3


#39 2013-07-04 16:43:01

mature_man
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-17
Mesaje: 163

Re: Nu isi mentine erectia

Off topic:

Yoyo,

De ce i-ai dat ban bietului agent comercial de pastile ptr. erectie?!
Aveam un sfat ptr. el:
Sa-si bage-n popou vreo zece pastile din alea, si pe urma sa le inghita cu multa apa...
Sa fi vazut ce erectie nebuna avea, de nu mai ajungea nici la tastatura computerului cu mainile, sa apuce sa scrie ce bune sunt pastilele lui...

On topic:
Am patit si eu la fel la inceputul vietii sexuale, cu o noua prietena (de fapt cu doua).
Dorinta maxima, erectie inainte de dezbracare, si cand sa trec la actiune... na, organismul nu e un ceas/aparat/computer care sa faca ce vrei tu, cand vrei tu (si iubita ta).
Depinde mult si de tactul si abordarea situatiei de catre partenera ptr. a trece usor peste asa intamplari.

Important e sa nu faci precum spunea o colega de forum mai sus: sa-i dea papucii iubitului ca nu i s-a erectat cand vroia ea.

Sa stiti ca si  pe noi, barbatii, ne mai doare capul cateodata!

Si mai e ceva, depinde si pe cine ai alaturi: poate o iubesti, poate-ti place la nebunie, dar trupul tau (sau inconstientul) o refuza pe partenera ta.
Nu e chimie intre voi.

Ultima oara a fost editat de mature_man (2013-07-04 17:07:29)


Decat sa mori cu regrete, mai bine traiesti cu amintiri.

Offline

 

#40 2013-07-04 16:44:40

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Nu isi mentine erectia

offtopic rotfl


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#41 2014-12-11 10:07:03

dragosion
New member
Inregistrat: 2014-12-11
Mesaje: 20

Re: Nu isi mentine erectia

Problemele legate de erectie nu trebuie lasate deoparte. Eu am avut probleme cu erectia in urma cu 2 ani, dar am facut cura cu suplimentul Vigrax si mi-am mai ameliorat situatia. Pentru imbunatatirea vietii sexuale un rol important il are si  stilul de viata al fiecarui individ in parte!

Offline

 

#42 2016-11-08 13:40:18

georgge
Membru
Inregistrat: 2016-11-08
Mesaje: 1

Re: Nu isi mentine erectia

Pentru potenta buna, cel mai bine e sa mancam sanatos. Sunt si pe net retete in romana si engleza pentru o viata sexuala implinita si pentru potenta mai buna.

Offline

 

#43 2016-11-21 13:58:35

tatianaz
New member
Inregistrat: 2016-01-22
Mesaje: 9

Re: Nu isi mentine erectia

dragosion a scris:

Problemele legate de erectie nu trebuie lasate deoparte. Eu am avut probleme cu erectia in urma cu 2 ani, dar am facut cura cu suplimentul Vigrax si mi-am mai ameliorat situatia. Pentru imbunatatirea vietii sexuale un rol important il are si  stilul de viata al fiecarui individ in parte!

Dragos si tu ce stil de viata ai? Faci sport mananci ecologic.... sau care e reteta pana la urma?

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2017-07-18 10:39:38

florynelu
New member
Inregistrat: 2014-12-29
Mesaje: 19

Re: Nu isi mentine erectia

Daca mananci sanatos si faci sport in veci nu vei avea probleme cu viata sexuala. Sanatatea vietii sexuale e data si ea de sanatatea  organismului per ansamblu lui.

Offline

 

#45 2017-10-10 15:11:24

mariafili
New member
Inregistrat: 2017-07-28
Mesaje: 6

Re: Nu isi mentine erectia

Pana la urma ce inseamna sa mananci sanatos? Fara zahar, fara grasimi si cu mult sport ne zic toti medicii si in plus sa nu avem vicii. E putin cam mult totusi...

Offline

 

#46 2018-04-30 16:52:31

marialuciana
Membru
Inregistrat: 2018-03-16
Mesaje: 0

Re: Nu isi mentine erectia

Bună! Poate are nevoie de o stimulare.

Îți recomand să achiziționezi din sex shop un inel pentru penis sau o pompa pentru erectie. le găsești pe ambele aici:
https://www.loveisland.ro/jucarii-sexua … e-erectie/
https://www.loveisland.ro/jucarii-sexua … ele-penis/

Sper să funcționeze!

Offline

 

#47 2018-09-26 13:36:38

taiwaubi
Membru
Inregistrat: 2018-09-26
Mesaje: 4

Re: Nu isi mentine erectia

Pastile pentru erectie – https://buyvigrax.com Recomand cu convingere acest produs!

Ultima oara a fost editat de taiwaubi (2019-05-31 09:00:00)

Offline

 

#48 2019-03-07 14:08:36

margonea
Membru
Inregistrat: 2017-03-22
Mesaje: 4

Re: Nu isi mentine erectia

tatianaz a scris:

dragosion a scris:

Problemele legate de erectie nu trebuie lasate deoparte. Eu am avut probleme cu erectia in urma cu 2 ani, dar am facut cura cu suplimentul Vigrax si mi-am mai ameliorat situatia. Pentru imbunatatirea vietii sexuale un rol important il are si  stilul de viata al fiecarui individ in parte!

Dragos si tu ce stil de viata ai? Faci sport mananci ecologic.... sau care e reteta pana la urma?

E se de la bagajul genetic! Daca ai gene bune si sanatatea este una buna!

Offline

 

#49 2019-05-13 11:31:46

mimo
New member
Inregistrat: 2015-07-31
Mesaje: 62

Re: Nu isi mentine erectia

Suplimentele pentru imbunatatirea performantelor sexuale pot ajuta si ele cu conditia sa ai o viata  activa si sa mananci ceea ce trebuie!

Offline

 

#50 2019-06-27 08:54:19

wangzha
New member
Inregistrat: 2019-06-27
Mesaje: 31

Re: Nu isi mentine erectia

You are sure to find something of your liking when shopping from either a Coach Factory Outlet Onine Login or outlet for a Coach Handbags Clearance or whatever you choose. To save big bucks on your Coach Factory Store or Michael Kors Outlet Sale anything, try shopping online. The best place to shop for gorgeous Michael Kors Outlet Online Store ,shoes, and accessories is online. There are many types of Michael Kors Handags On Sale Outlet that a lady can carry, but the classic elegance and timeless style of the classic Coach Handbags Outlet is simply impossible to beat.

In addition to the Michael Kors Bags On Sale, the Michael Kors Clearance Bags also makes a number of excellent leather accessories including many fine belts and wallets. Pairing a classic handbag or purse from Coach Outlet Store Online Free Shipping with a number of other great MK Outlet Sale is a great way to show off your personal taste and style and make a true fashion statement. When considering a high priced purchase like a classic Coach Handbags Outlet it is of course important to shop carefully.

Offline

 

#51 2019-08-05 12:34:17

mimo
New member
Inregistrat: 2015-07-31
Mesaje: 62

Re: Nu isi mentine erectia

Si vigraxul e ok pentru imbunatatirea performantelor sexuale!

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.