homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Menstruatie prea multa/ nu se opreste. Ginecolog in Bucuresti


  • Index
  •  » Vreau sa aflu
  •  » Menstruatie prea multa/ nu se opreste. Ginecolog in Bucuresti

#1 2016-04-23 03:20:27

floredana
New member
Inregistrat: 2016-04-23
Mesaje: 6

Menstruatie prea multa/ nu se opreste. Ginecolog in Bucuresti

Am probleme foarte mari cu menstruatia de 7 ani... Merge prea des, or merge toata luna fara sa se opreasca cu 3-4 la rind or chiar daca se opreste dupa citeva luni se incepe peste o saptamina iar si tine tot o saptamina si iar se opreste pe o saptamina si iar incepe dupa o saptamina toata luna... Am fost la multi doctori si nu stiu de ce. Anul asta au gasit un polip la uter, am facut operatie si lam scos. Ma gindeam ca asta o sa ma ajute dar in iunie o sa fie un an de cind am facuto si tot nu a ajutat... Va rog sa ma ajutati sami spuneti daca mai este cineva cu asa probleme si daca aveti un ginecolog care va ajutat in Bucuresti sa ma vindec si eu... Ms

Offline

 



#2 2016-04-23 11:12:53

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: Menstruatie prea multa/ nu se opreste. Ginecolog in Bucuresti

uite aici un topic cu ginecologi buni, gasesti multe pareri : http://forum.anticonceptionale.ro/t1742 … -buni.html
eu am fost multi ani la dr Cioflan, e un medic bun, la stat il gasesti la Polizu

Offline

 

#3 2016-04-23 20:50:52

floredana
New member
Inregistrat: 2016-04-23
Mesaje: 6

Re: Menstruatie prea multa/ nu se opreste. Ginecolog in Bucuresti

ms mult... este un numar de tel la care sa sun sa programez consultatia? si cam cit costa sa mergi la genecolog?

Offline

 

#4 2016-04-23 21:05:13

anasstasia
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2016-04-04
Mesaje: 156

Re: Menstruatie prea multa/ nu se opreste. Ginecolog in Bucuresti

Daca ai fost la mai multi medici banuiesc ca ai idee cam cat costa o consultatie. Daca vrei sa rezolvi problema pe care o ai si care nu este simpla, faci un efort si mergi cu riscul asumarii unor costuri. In plus, ti s-a recomanda un medic de stat. Banuiesc ca poti obtine o trimitere de la medicul de la familie.


Toti oamenii sunt trecatori insa nu toti trecatorii sunt oameni.

Offline

 

#5 2016-04-23 21:20:16

floredana
New member
Inregistrat: 2016-04-23
Mesaje: 6

Re: Menstruatie prea multa/ nu se opreste. Ginecolog in Bucuresti

eu nu locuesc in bucuresti, ci in usa, aici am fost la foarte multi medici si nu au gasit nimic gresit 5 ani si acum al 6-lea au gasit polip, insa vin pe 3 spatmani curind la bucuresti si vreau sa merg acolo ca ultima speranta a mea sa vad daca ma mai pot vindeca... nu am medic de familie, dar poate sa incerc sa merg la unul daca asta va ajuta cu costul... am cheltuit foarte multi bani si raspunsurile sunt aceleeasi( asa e de la mama naturii/sunt prea tinara si o sami treaca/ chestii din astea),,, sincer asta a ultima speranta pe care o am cu problema asta... va rog sami raspundeti si sa ma ajutati daca puteti...

Ultima oara a fost editat de floredana (2016-04-23 21:24:09)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2019-08-13 19:23:46

scyphozoa
New member
Inregistrat: 2012-08-03
Mesaje: 79

Re: Menstruatie prea multa/ nu se opreste. Ginecolog in Bucuresti

Buna seara, am o problema mai urgenta, am inceput sa iau prima folie de yasmin dupa o pauza de cativa ani, mai am 5 pastile de luat din prima folie iar sangerarea nu se opreste, ce sa fac|? |Opresc acum administrarea sau termin folia|? Evident ca nu mi priesc acum si trebuie sa le intrerup....

Offline

 

#7 2019-08-13 19:46:43

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: Menstruatie prea multa/ nu se opreste. Ginecolog in Bucuresti

Termini folia, nu inseamna ca nu-ti priesc, e posibil ca la urmatoarele folii sa nu mai ai spotting

Offline

 

 Acum


  • Index
  •  » Vreau sa aflu
  •  » Menstruatie prea multa/ nu se opreste. Ginecolog in Bucuresti

   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.