homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Anticonceptionale, Logest


#1 2019-11-22 13:13:53

Deniasdfghjkl
Membru
Inregistrat: 2019-11-22
Mesaje: 1

Anticonceptionale, Logest

Hei ! Am 20 de ani si de aproximativ 5 luni folosesc Logest ! S a intamplat sa raman gravida, neprotejandu ma, iar cand am luat decizia de a nu pastra copilul, in Anglia fiind.. Asistenta de acolo m a intrebat ce mod de a ma proteja mi as dori.. mi au oferit o groaza de lucruri,  dar am preferat pastilele.. mi au explicat ca cu aceste pastile voi stii cand trebuie sa imi vina ciclu. Cand mi a dat pastilele astea.. doar mi a luat sange din deget si a pus in doua recipiente.. mi a zis ca trebuie sa vada daca este pozitiv sau negativ.. Cred ca de vreo saptamana imi e foame destul de des.. Am facut un test de sarcina si a iesit negativ.. ideea e ca tot imi e foame si nu inteleg de ce.. poate fii de la Logest ? Poate asistenta aia nu mi a facut toate analizele care trebuiau pentru a mi da aceste pastile ? Va rog ajutati ma ! Sunt foarte confuza.. si dimineata ma trezesc cu foame.. inca o chestie.. eu nu prea mananc mancare gatita si obisnuiam sa sar peste micul de jun.. dar saptamana asta nu prea am reusit.. eu iau pastila de dimineata.. undeva intre orele 9 si 11.. VREAU RASPUNSURI SI PARERI CAT MAI MULTE VA ROG DIN SUFLET !

Ultima oara a fost editat de Deniasdfghjkl (2019-11-22 13:17:15)

Offline

 



#2 2019-11-22 13:15:05

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: Anticonceptionale, Logest

da, poate fi de la ele... sau pur si simplu vine iarna sau ai niste carente de vitamine si minerale
daca pana acum nu ai avut probleme cu ele nu cred ca ar fi aparut acum efectele astea

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.