homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

CUM RAMAI INSARCINATA!!!-160


#3022 2020-09-25 19:05:42

princessoanamasha
New member
Inregistrat: 2011-10-24
Mesaje: 30

Re: CUM RAMAI INSARCINATA!!!

Buna!Mai am o intrebare...ieri am avut un contact, protejat cu prezervativ. Inainte de asta i-am facut un sex oral, si la un moment dat mi-a atins buzele cu degetele si apoi, cand am schimbat pozitia, a folosit aceeasi mana ca sa tina prezervativul cand a intrat din nou. Mi-era teama sa nu-mi fi ramas mie ceva lichid preejaculator pe buze/gura si atingand cu detegele si apoi prezervativul sa nu fie o problema. Teoretic ier cica as fi ovulat, doar ca eu cred ca am ovulat marti spre miercuri, ca atunci am avut semnele respective. Este oare nevoie sa iau pastila de a doua zi, dat fiind ca eram in preajma ovulatiei? Merci mult!

Offline

 



#3023 2020-09-28 11:40:46

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: CUM RAMAI INSARCINATA!!!

evident ca nu e nevoie

Offline

 

#3024 2021-09-09 14:28:29

princessoanamasha
New member
Inregistrat: 2011-10-24
Mesaje: 30

Re: CUM RAMAI INSARCINATA!!!

Buna! Ieri am avut un contact protejat cu prezervativ. Înainte i-am făcut eu sex oral, si cand a pus prezervativul, a acoperit varful si apoi i-a alunecat mana pe penis fara sa se ruleze complet. L-a rulat apoi complet, el rămânând pe vârf de la început. E vreo problema ca a atins cu mana penisul( nu la varf) Si apoi a pus mâna pe prezervativ, Ca sa-l ruleze? Ar trebui sa iau pastila de a doua zi? Ieri eram in ziua 6-a ciclului. Teama era ca de la oral sa nu fie ceva lichid preejaculator pe penis si sa fi pus pe prezervativ cand l-a rulat. Merci!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.