homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Formatiune dură san drept


#1 2020-10-27 10:17:28

elena00
Membru
Inregistrat: 2019-11-30
Mesaje: 0

Formatiune dură san drept

Buna ziua, am descoperit de câteva luni o umflatura tare deasupra sanului drept. Eu m.am nascut in acest loc cu 2 gaurele mici de mărimea unui por al pielii,nu le.am gasit niciodată explicatia dar nici nu m.au deranjat,până acum cand fix in acel loc apare umflarura. Este fermă, neregulată si destul de profundă după cum o simt eu imobila. Este si dureroasa de câteva zile.A crescut treptat nu a fost asa de la inceput. Câteodată daca incerc s.o prind între degete iese un fel de puroi gros aproape solid prin una din acele gaurele din piele,dar nu mereu. Acest nodul poate fi fibroadenom sau altceva,dupa particularitati?Nu stiu ce ar putea fi ,iar în perioada asta se ajunge cam greu la medic.Aveti idee care ar putea fi cauza? Poate ati întâmpinat ceva similar.La ce medic ar trebui să merg,endocrinolog? Va multumesc

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.