homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Buna-2


#20 2008-04-01 19:14:41

n3Ly
New member
Inregistrat: 2008-03-11
Mesaje: 32

Re: buna

Buna..M-am gandit sa imi schimb medicul..E cineva din oradea?a auzit cineva de domnu' doctor paius?cineva mi la recomandat..Iar daca aveti alte recomandari primesc cu drag:) multumesc:D aaa..si contact sexual,cu prezervativ pe perioada tratamentului?

Offline

 



#21 2008-04-01 19:21:33

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: buna

pai avand in vedere ca i a dat unei prietene antibiotice cand avea candida (care i doar intretineau problema) eu nu am o parere prea buna despre el ca medic...si avand in vedere ca am fost si colega cu fiul sau nu am o parere buna despre el nici ca persoana...poate s a mai schimbat intre timp dar miram-as...
eu mg la d na doctor negrini...e de treaba si dupa mine stie meserie...
si contact cu prez doar daca ovulele nu ataca latexul...altfel abstinenta...

si la cine ai fost pana acum?


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#22 2008-04-01 20:11:09

n3Ly
New member
Inregistrat: 2008-03-11
Mesaje: 32

Re: buna

am fost la doamna doctor coroiu maria..pe doamna doctor negrini unde o pot gasi?am terminat tratamentul cu ovule si cu toate alea..acuma vreau sa merg iar la un control dar la altcineva si sa primesc din nou medicamente!

Offline

 

#23 2008-04-01 20:14:32

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: buna

n am auzit de ea...d na doctor negrini are cabinetulpe strada teatrului (e strada unde era gradina de vara si sediu european drinks)...are program dupa ora 4 dar din pacate numar de programare nu am...eventual daca treci pe acolo si te interesezi...


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#24 2008-04-01 20:58:17

n3Ly
New member
Inregistrat: 2008-03-11
Mesaje: 32

Re: buna

ms mult..chiar am trecut in seara asta pe acolo si am vazut unde e cabinetu..daca caut bine pe net gasesc si un nr de tel..am citit pe ceva forum ca o doamna nu era prea incantata de experienta ei cu doamna negrini..mi-e cam frica sincer,pt ca as vrea un medic bun care sa isi merite bani si sa fie si dragut cu pacientii..

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2008-04-01 21:17:03

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: buna

mai eu nu stiu...e ea mai infipta dar eu n am avut probleme cu dansa...in oradea ar mai fi bun craiut...dar de relatia lui medic-pacient nu stiu sa ti spun...


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#26 2008-04-01 21:52:56

n3Ly
New member
Inregistrat: 2008-03-11
Mesaje: 32

Re: buna

Am auzit ca si doamna doctor osvar florina este destul de buna in munca ei,am citit pe un forum..stiu ca parerile sunt impartite si cred ca depinde de fiecare persoana in parte..dar incerc sa'mi gasesc un medic bun si imi cer scuze daca stresez prea mult pe tema asta:D

Offline

 

#27 2008-04-01 22:33:55

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: buna

nu ma stresezi smile ...si sincer n am auzit de acea doamna doctor...dar la cine pot sa ti spun sigur sa nu mg e doamna doctor antal...


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#28 2008-04-01 22:41:08

n3Ly
New member
Inregistrat: 2008-03-11
Mesaje: 32

Re: buna

Am auzit si eu ca nu e o doctorita prea reusita:)) in fine..oricum ms mult pt sfaturi..o sa merg si eu la doamna doctor negrini...tu ai trecut pe la ea?din cate am inteles..

Offline

 

#29 2008-04-01 22:44:12

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: buna

incearca si vezi...poate ti place...eu una sunt multumita de ea...si urmeaza sa i mai fac o vizita cat de curand tongue multa bafta smile


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#30 2008-04-01 22:47:06

n3Ly
New member
Inregistrat: 2008-03-11
Mesaje: 32

Re: buna

cat e consultatia?cam cati bani sa'mi pun cu mine?cred  o sa merg in zilele astea..

Offline

 

#31 2008-04-01 22:49:26

blue.butterfly
Full member
De la: Din tara si din strainatate
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 290
Site

Re: buna

Domnul doctor OLAH...cabinet pe Castanilor (nu stiu numarul)  si pe 6 Martie (vis-a-vis de florarie si Dandeli parca , nu ajungi chiar pana la Profi, e mai incoace un pic)

E foarte bun, are numai recomandari bune, se e informat tot timpul (stiu de la o asistenta de-a lui ca omul sta tot timpul cu carti si reviste de specialitate in brate)...are mai multe nasteri de tripleti (a aparut si in ziar). Vorbeste foarte frumos cu pacientii.

Programul parca e de a ora 6 seara ( luni si miercuri la cabinetul din Castanilor iar marti la cel de pe 6 Martie). Nr de tel de la cab din 6 Martie : 0259/465766.

Eu una zic ca nu o sa regreti alegerea facuta. Eu in Oradea am mai fost la doctorita Tit si la doctorita Cosma ( deci Olah e al treilea). Pe cele doua doctorite nu le recomand nimanui - amandoua mi-au dat tratament fara sa imi ia o lama...mai trebuie sa spun ceva de ele?

De doctorita amintita de cris nu am auzit sincer....de Craiut da, dar nici eu nu l-as recomana.

Alegera iti apartine. Oricum, depinde de tine. Mi-e Tit mi-au fost recomandate de o prietena (care fusese la ea cu probleme de ovare) si de vara-mea ( a carei mama a fost operata de Cosma ). Mi-e mi-au lasat un gust amar...sa dea tratament fara sa ia o lama....mi se pare rusinos. Deci, poate fi recomandat si tie sa nu iti placa...sau invers.


Nu avem probleme, ci doar solutii!

Offline

 

#32 2008-04-01 22:55:19

n3Ly
New member
Inregistrat: 2008-03-11
Mesaje: 32

Re: buna

da stiu si iti multumesc..si eu de la prima mea doctorita,tot la ea am mers in ultimele luni,imi dadea tratament fara sa ia lama..nu am zis nimic la inceput..da mi sa parut ciudat pt ca mia zis k am o chestie da nu avea de unde sa stie sigur..a zis dupa ochi..dar ca relatie medic-pacient e super,d-aia tot am mers la ea..imi place cum vb si cum se comporta cu mine..dar in rest..lasa de dorit..e o doamna super..dar....de domnu doctor olah sincer nu am auzit,nici nu sunt prea informata in funtie de medici,care cum is..si nici nu am schimbat multi pana acuma..De aia vreau sa'mi gasesc unu care sa merite sa aibe recomandari si sa se priceapa la meseria lui,sa-si merite banii..iti multumesc mult ca miai raspuns la mesaj..

Offline

 

#33 2008-04-01 22:58:50

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: buna

pe domnu doctor olah eu il stiu ca persoana si intradevar e de treaba...ca medic nu ma pot pronunta (e si directorul maternitatii)...de acea doamna doctor tit parca am auzit si eu...dar nu de bine...iar de cosma n am auzit sincer...aaa...de cine am mai auzit si n am fost prea incantata cu ce diagnostic si tratament a dat e doamna doctor Hoble...


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#34 2008-04-01 23:06:46

blue.butterfly
Full member
De la: Din tara si din strainatate
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 290
Site

Re: buna

Crys, Hoble e tot una cu Cosma sau Cosman, naiba stie ( ca s-a maritat) smile

Eu am fost foooooarte dezamagita de ele....si de Tit si de Hoble (sau Cosma, whatever).diablo

De Olah no comment...merg la el, vorbim 5 minute, apoi imi ia lama,ma palpeaza...apoi mai discutam vreo 5 minute (sau cat am eu nelamuriri) si imi spune ca ma astepta sapt urmatoare, cand avem rezultatul si stie sa imi dea un tratament. Si e foarte dragutz, iti explica, are rabdare.:k?ra:

Uite, nu stiam ca e dir maternitatii...eu stiam ca e aia Antal (de care mi-a zis o prietena ca o verisoara de a iei a nascut cu antal si a crezut ca moare, nu altceva). E drept, Olah e cam ocupat (e mai tot timpul al meternitate) dar eu zic ca e un super medic...deocamdata nu m-a dezamagit (si am fost la el de vreo 4 ori si o sa mai merg saptamana viitoare).big_smile

Ultima oara a fost editat de blue.butterfly (2008-04-01 23:08:37)


Nu avem probleme, ci doar solutii!

Offline

 

#35 2008-04-01 23:08:45

n3Ly
New member
Inregistrat: 2008-03-11
Mesaje: 32

Re: buna

iti multumesc pt informatiile date..am sa sun sa'mi fac si eu o programare la dansu..cati bani sa'mi pun cu mine?big_smile

Offline

 

#36 2008-04-01 23:11:58

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: buna

da pai mai stiu tongue ...ca s a casatorit...a divortat...cine mai stie lol si de olah acuma nu stiu exact...a fost sau e...ca am vrut sa facem ceva actiune pt maternitate si stiu ca el ne a lamurit cu ceva chestii...da parca da...asa e...cred ca doamna antal e acum...din pacate...


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#37 2008-04-01 23:18:19

blue.butterfly
Full member
De la: Din tara si din strainatate
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 290
Site

Re: buna

pai, depinde ce vrei...

Eu nu mai stiu exact cat e consultatia, lama ...chiar nu mai stiu(au trecut vreo 3 luni de la ultiam vizita si am uitat)...Dar, suna maine oricand (nu trebuie sa astepti ora 6) , vorbesti cu asistenta si o intrebi cat costa o consultatie si o lama la domnul doctor Olah. Si iti spun ei. Daca vrei si Pap, intrebi si de pap.

Daca vrei sa mergi la cab de pe Castanilor, atunci ceri numar de pe Castanilor si iti faci programare acolo.

Nu e mai scump decat la ceilalti stai linistita...pe la 35-40 Ron se invarte consultatia peste tot.


Nu avem probleme, ci doar solutii!

Offline

 

#38 2008-04-01 23:22:07

n3Ly
New member
Inregistrat: 2008-03-11
Mesaje: 32

Re: buna

pai eu intreb ca sa stiu..sa nu ma trezesc ca si ultima data,mergeam la pelican in nufaru,si mi'am pun un milion cu mine 50 ron consultatia..si mno..trebuia si ecografie vaginala pt anexita,asa zicea doctorita,dar nu'mi facea lama..mno..si ma trezesc ca imi cere 1milion si 50 de mii..mno..deci..big_smile ca sa nu mai am surprize:))

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.