homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sangerari dupa un act sexual!


#1 2008-04-04 07:20:50

nani
Full member
Inregistrat: 2007-02-10
Mesaje: 207

sangerari dupa un act sexual!

doctoressa, sunt insarcinata in 11 saptamani.aseara dupa vreo luna am facut dragoste cu iubitul meu. cd am mers la baie am constatat ca sangerez. nu abundent insa era acolo. in dimineata asta hartia se pateaza de asemenea, usor, dar este sange. o culoare mai maronie parca. nu e abundent, ma doare un pic burta in partea stanga. ar putea fi avort spontan???????????spune mi cum se manifesta acest avort spontan?sangerarea e mai abundenta sau cum? eu am fost chiar ieri la medic si mi a zis ca e totul in regula si sa mai merg peste o luna. dar pana atunci, inebunesc..............sper din suflet sa nu fie nimic rau. oricum nu mai pup sex pana dupa nastere. ma rog la Dumnezeu sa nu fi patit nimic bebele. nu a fost un contact violent, nu m*a durut, nu nimic. numai ca m am trezit cu sangerarea asta de care tare mi e frica....

Offline

 



#2 2008-04-04 08:38:33

cocoleta
Hero member
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 3208

Re: sangerari dupa un act sexual!

nu cred ca ai de ce sa te ingrijorezi se intampla ca atunci cand ar fi tb sa iti vina sa sangerezi maroniu asa cum spui si tu. dupa spusele "babesti" s-ar numi ca te-a insemnat ,ca esti insarcinata.

Offline

 

#3 2008-04-04 09:12:21

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: sangerari dupa un act sexual!

nani ai warn pentru postari multiple. si esti si full member. ti-am raspuns in partea cealalta!!!  adica aici http://forum.anticonceptionale.ro/t1511 … cinii.html

cocoleta a scris:

nu cred ca ai de ce sa te ingrijorezi se intampla ca atunci cand ar fi tb sa iti vina sa sangerezi maroniu asa cum spui si tu. dupa spusele "babesti" s-ar numi ca te-a insemnat ,ca esti insarcinata.

la 11 saptamani esti "insemnata" de mult...sa mearga la doctor

Offline

 

#4 2008-04-04 09:17:47

alinuutza_81_23_11
Hero member
De la: vest de carpati
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 4085

Re: sangerari dupa un act sexual!

nu astepta  o luna pana la urmatoarul control, du-te chiar azi si explica-i ce s-a intamplat . Bafta multa!!!


Earth rotation is created by penguins running in circles around the south pole.Prove me wrong...

big_smile big_smile big_smile

Offline

 

#5 2010-05-07 18:03:47

alinutzaa90
New member
Inregistrat: 2008-12-18
Mesaje: 9

Re: sangerari dupa un act sexual!

buna seara.sunt speriata de ceva ce nu am patit niciodata.am ovar polichistic si de o saptamana ,dupa actul sexual am mici sangerari.vreau sa stiu daca este o problema grava sau este din cauza chisturilor.mai am o saptamana pana la menstruatie,si iau si pastile.ce poate fi?va rog raspundeti-mi urgent:((.multumesc

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.