homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Orgasmul :D-6


#96 2006-12-29 00:36:28

tipu21
Full member
Inregistrat: 2006-11-24
Mesaje: 260

Re: Orgasmul :D

deci o fata neapreciata de un  baiat nu e mandra  de ea,gresit, o fata trebuie sa-si gaseasca si in ultimul coltisor al corpului sau,feminitatea care sa o puna in evidenta sau sa o valorifice


Dragostea ii face pe oameni sa se simta egali.

Offline

 

#97 2006-12-29 00:48:50

Diana
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-03-23
Mesaje: 1049

Re: Orgasmul :D

Da, tipu, asa e...insa cand vezi niste chestii la cei din jurul tau, aprecierea fata de tine insati scade considerabil. Ajungi sa-ti spui: "Chiar asa urata sunt? Chiar nimeni nu ma place?", iar asta fara a vrea neaparat o relatie...pur si simplu, uneori ai nevoie de o incurajare, de o vorba buna, pe care daca nu o primesti, ajungi sa suferi si sa nu te mai suporti....cam asta s-a intamplat cu mine atunci cand universul meu a devenit un roz intunecat...dar a iesit si soarele pe strada mea! De Craciun, acum 3ani! big_smile


Razboiul sexelor este singura conflagratie mondiala in care combatantii celor doua tabere dorm noapte de noapte in acelasi pat - Quentin Crisp

Offline

 

#98 2006-12-29 00:51:43

puioanca
Full member
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 989

Re: Orgasmul :D

cand iubitul iti spune mereu:"doamne cat esti de slaba""mai manca si tu ceva sa pui pe tine" ce parere mai poate avea fata aia despre ea?of doamne...


Daca iubesti pe cineva lasa-l sa plece...daca se intoarce inapoi e al tau, daca nu, inseamna k nu a fost niciodata...

Offline

 

#99 2006-12-29 00:53:38

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: Orgasmul :D

cineva care ar tine la tine ar stii ca nu trebuie sa iti zica asa ... tio spune delicat daca tot ar vrea sa te mai ingrasi un pic ...da nici chiar asa big_smile


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#100 2006-12-29 00:54:44

tipu21
Full member
Inregistrat: 2006-11-24
Mesaje: 260

Re: Orgasmul :D

si eu sunt putin slabut fetita mea ma tot pune sa mananc de cate ori are ocazia,poate asa mai fac si eu fund in pantaloni smile


Dragostea ii face pe oameni sa se simta egali.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#101 2006-12-29 00:56:33

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: Orgasmul :D

bine face ... ( suntem cam de mult offtopic big_smile )


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#102 2006-12-29 00:57:13

Sammy
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-10-24
Mesaje: 1397

Re: Orgasmul :D

eu am observat ca daca o persoana se simte bine cu ea insasi atunci devine mai frumoasa si pe exterior, pt ceilalti. cred ca intai trebuie sa ne apreciem noi si apoi ceilalti. nu suntem frumoase sau slabe ca niste fotomodele (parerea mea e multe fotomodele sunt urate, dar ma rog... big_smile), dar fiecare avem calitatile noastre care ne fac speciale. si prietenii nostri ar tb sa vada asta, sa simta.


"The supreme happiness in life is the conviction that we are loved - loved for ourselves, or rather, loved in spite ourselves'. Victor Hugo

Offline

 

#103 2006-12-29 00:57:45

puioanca
Full member
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 989

Re: Orgasmul :D

pai eu asta zic,nu e normal ca omul pe care il iubesti sa ti vb asa...de aceea si din alte motive e mereu nemultumita si nefericita...
Degeaba te simti tu bine cu tine daca vine un om la care tii si iti tot repeta ca arati de speriat

Ultima oara a fost editat de puioanca (2006-12-29 00:59:05)


Daca iubesti pe cineva lasa-l sa plece...daca se intoarce inapoi e al tau, daca nu, inseamna k nu a fost niciodata...

Offline

 

#104 2006-12-29 01:00:45

tipu21
Full member
Inregistrat: 2006-11-24
Mesaje: 260

Re: Orgasmul :D

asa e Sammy noi cu siguranta simtim tot frumosul care va inconjoara  smile


Dragostea ii face pe oameni sa se simta egali.

Offline

 

#105 2006-12-29 01:03:35

Sammy
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-10-24
Mesaje: 1397

Re: Orgasmul :D

bravo, tipule21, prietena ta e o fericita. pt ca, din cate vad pe aici, din pacate nu toti prietenii isi apreciaza cum ar trebui prietenele.
puioanca, cel ce isi jigneste prietena nu cred ca o iubeste/ merita. si ea ar trebui sa-si dea seama, sa-i zica vreo doua si sa-l lase balta. in paranteza, el e chiar mister univers???


"The supreme happiness in life is the conviction that we are loved - loved for ourselves, or rather, loved in spite ourselves'. Victor Hugo

Offline

 

#106 2006-12-29 01:04:58

tipu21
Full member
Inregistrat: 2006-11-24
Mesaje: 260

Re: Orgasmul :D

da dar de ce sa nu fi mandra de tine in fata oricui,lumea e uracioasa nu trebuie sa ne multumim cu ideea ca partenerul nostru ne iubeste asa cum suntem,deci daca facem mici eforturi e spre binele tuturor


Dragostea ii face pe oameni sa se simta egali.

Offline

 

#107 2006-12-29 01:04:58

Diana
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-03-23
Mesaje: 1049

Re: Orgasmul :D

Hai ca scrisesem aberatii...o sa scurtez pt ca am vazut ca nu are legatura cu tine...mie nu mi se pare faptul ca ii spune asa o dovada a faptului ca nu o mai iubeste sau ca nu o mai place...mie imi zice baiatul sa slabesc si nu ma simt prost si nici nu-l condamn, pentru ca stiu ca e un sfat si ca nu m-ar lasa pt ca nu slabesc...asta nu e motiv sa creada ca nu o mai iubeste....altele sunt alea, care exista, e adevarat, dar asta nu mi se pare ca ar face parte din categoria aia.


Razboiul sexelor este singura conflagratie mondiala in care combatantii celor doua tabere dorm noapte de noapte in acelasi pat - Quentin Crisp

Offline

 

#108 2006-12-29 01:09:28

Sammy
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-10-24
Mesaje: 1397

Re: Orgasmul :D

diana, poate am inteles gresit. nici nu conteaza pana la urma. si mie imi zice matzul meu ca sunt foca lui pt ca m-am mai ingrasat de cand ne-am cunoscut noi. dar ideea e ca mi-o spune cu drag, nu ca sa ma jigneasca. mai sus voiam doar sa subliniez diferenta asta. atunci cand ceva e spus ca jignire e rau, cand e spus pt ca iti faci griji sau ceva de genu', e ok.


"The supreme happiness in life is the conviction that we are loved - loved for ourselves, or rather, loved in spite ourselves'. Victor Hugo

Offline

 

#109 2006-12-29 01:10:05

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: Orgasmul :D

la faza cu "doamne cat esti de slaba,mai manca si tu ceva sa pui pe tine" ar trebui sa te gandesti k persoana aceea care este prietenu iti vrea binele, adik sa papi sa nu te imbolnavesti. smile chiar daca pt unele pers pare aiurea chestia asta..mie babi imi zice asta sa mananc sa nu cumva sa ma imbolnavesc si mama la fel, eu zik k sunt cicalitori dar de fapt imi vor binele.cat despre pozitie pot s zik stand deasupra obosesti intradevar..dar faci muschiuletzi,se intaresc fesele. tongue


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#110 2006-12-29 01:10:13

puioanca
Full member
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 989

Re: Orgasmul :D

ei dia,sunt prea multe de zis...Insist...sa ti se repete constant cat esti de slaba?Si crede-ma nu sub forma de gluma...am deviat de la topic...scuze....stim f bine ca e mai greu sa te ingrasi decat sa slabesti daca oragnismul tau asa e prin natura lui facut sa nu asimilieze si sa mai fi si dupa o perioada de tratament pt boala la stomac.


Daca iubesti pe cineva lasa-l sa plece...daca se intoarce inapoi e al tau, daca nu, inseamna k nu a fost niciodata...

Offline

 

#111 2006-12-29 01:10:29

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: Orgasmul :D

si mie imi mai zice galushca big_smile da stiu ca is draga ...si o zice cu drag big_smile si mi drag cand o zice lol da stiu ca asta nu  inseamna ca nu ma mai iubeste

Ultima oara a fost editat de dida (2006-12-29 01:10:57)


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#112 2006-12-29 01:13:01

Diana
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-03-23
Mesaje: 1049

Re: Orgasmul :D

Daca e zis cu rautate, asta e altceva....al meu o zice cu grija....


Razboiul sexelor este singura conflagratie mondiala in care combatantii celor doua tabere dorm noapte de noapte in acelasi pat - Quentin Crisp

Offline

 

#113 2006-12-29 18:35:16

LoliPop
Full member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 101

Re: Orgasmul :D

Hmm, acum ma intorc la intrebarea pusa de tipul21. Ejacularea feminina la mine a venit in acelasi timp cu un orgasm vaginal si a fost fff mult lichid care mirosea destul de urat....ciudat, nu stiu cum sa zic. Oricum, a fost super senzatia...nimic nu se compara cu ce am trait atunci. Sa mai spun ca nu stiam ce s-a intamplat atunci? tongue Abia dupa m-am documentat si am aflat ce mi se intamplase de fapt smile

Anyway o sa imi amintesc toata viata de acea "intamplare" big_smile


Keep you face to the sunshine and you won`t see the shadow wink

Offline

 

#114 2006-12-29 20:29:52

Melody
Full member
De la: mine din camara...
Inregistrat: 2006-12-15
Mesaje: 594

Re: Orgasmul :D

ahm....eu ma simt oleak ciudat ca pun intrebarea asta..mai ales k am deschis topicul...desi am  orgasm d fiecare data cand o facem , nu m am gandit pana acum daca e clitoridian sau vaginal...voi cum simtiti diferenta? adik am avut unele foarte intense, chiar dupa altul multiple d multe ori...dar cred ca au fost clitoridiene...deci, care e diferenta?


Cocorosie!

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.