homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cea mai nereusita partida-2


#20 2008-04-07 21:14:56

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: Cea mai nereusita partida

_alexa_ a scris:

cu unu care dupa ce ca o avea mica mica i se scula si greu rotfl ceva genu: "na nimic si tine-l bine" lol

rotflrotflrotflrotflrotflrotflrotflrotflrotflrotflrotflrotflrotflrotflrotflrotflrotflrotflrotflrotflrotfl

Offline

 

#21 2008-04-07 21:27:16

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: Cea mai nereusita partida

subscriu multora..prima data.nici nu stiu cum s-a intamplat..a fost faaaaaaaaaaast smile


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#22 2008-04-07 21:29:51

andrutza
Vizitator

Re: Cea mai nereusita partida

eu le consideri pe toate speciale, chiar daca nu am inebunit de placere mereu, dar nu pot spune ca au fost nereusite...din toate am invatat cate ceva si toate au avut un farmec aparte cu tot cu greseli.

 

#23 2008-04-09 21:58:11

Tzupy
New member
Inregistrat: 2008-04-09
Mesaje: 11

Re: Cea mai nereusita partida

Cea mai nereusita a fost cand ne-am intors dintr-un bar, bausem exagerat de mult... am ajuns acasa la el si ne-am pus pe treaba, cred ca ne-am chinuit jumatate de ora sa i se scoale si pana la urma am adormit pe el. Oricum, s-a compensat cu se s-a intamplat dimineata big_smile


Nu ma duce pe mine Doamne in ispita, ca o sa gasesc drumul singura.

Offline

 

#24 2008-04-10 13:37:18

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: Cea mai nereusita partida

cu siguranta prima data...eram speriata,pudica...cum vreti voi sa mai imi spuneti rotfl

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2008-04-10 20:29:13

bliss
Full member
Inregistrat: 2007-01-23
Mesaje: 366
Site

Re: Cea mai nereusita partida

andrutza a scris:

eu le consideri pe toate speciale, chiar daca nu am inebunit de placere mereu, dar nu pot spune ca au fost nereusite...din toate am invatat cate ceva si toate au avut un farmec aparte cu tot cu greseli.

asijderea! cool

Offline

 

#26 2008-04-11 10:05:40

allys
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2007-09-03
Mesaje: 471

Re: Cea mai nereusita partida

cand am fost la munte si luasem prezervative k disperatii si am si facut-o k disperatii. eram singuri, nu scartaia patul si nu ne deranja nimeni. nu era k acasa. doar ca... eu n-am mai reusit sa ma lubrifiez si dupa ce prezervativul nu ne-a mai ajutat ca nici el nu mai era lubrifiat big_smile a trebuit s-o lasam balta . a fost singura data cand mi s-a intamplat si sper sa n-o mai patesc. ne-am facut o mie de nervi amandoi, ne-am si certat, apoi ne-a umflat rasul cand ne-am calmat. si am dat din sacul nostru cu prezervative si unor prieteni pe care ni i-am facut acolo big_smile

Offline

 

#27 2008-04-11 10:18:24

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Cea mai nereusita partida

mi-am adus si io aminte lol stiam k era una lol
eram la munte big_smile in camera noastra era panoul cu sigurante electrice lol la un momendat vin cei care statea langa noi sa ne intrebe daca nu cumva e siguranta sarita de la camera lor, k nu le merge tv. le-am deschis k nu ne mergea cheia de la camera si am zis k astia ar fi in stare sa intre pur si simplu lol desi a vazut k eu eram dezbracata sub plapuma si masculu abea isi luase pantalonii pe el a vrut sa intre sa se asigure k nu e sarita siguranta lol a vazut, a plecat si noi ne-am pus pe treaba. peste 5 minute s-a intors cu proprietara lol a intrat si aia sa vada ce era cu siguranta aia lol pana la urma au realizat k nu aveau tv bagat in priza lol n-am mai reusit sa facem nimic. ne-am dus sa mancam si masculu manca si eu injuram lol am injurat incontinuu vreo 40 de min lol


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#28 2008-04-11 11:45:02

allys
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2007-09-03
Mesaje: 471

Re: Cea mai nereusita partida

deadrose a scris:

mi-am adus si io aminte lol stiam k era una lol
eram la munte big_smile in camera noastra era panoul cu sigurante electrice lol la un momendat vin cei care statea langa noi sa ne intrebe daca nu cumva e siguranta sarita de la camera lor, k nu le merge tv. le-am deschis k nu ne mergea cheia de la camera si am zis k astia ar fi in stare sa intre pur si simplu lol desi a vazut k eu eram dezbracata sub plapuma si masculu abea isi luase pantalonii pe el a vrut sa intre sa se asigure k nu e sarita siguranta lol a vazut, a plecat si noi ne-am pus pe treaba. peste 5 minute s-a intors cu proprietara lol a intrat si aia sa vada ce era cu siguranta aia lol pana la urma au realizat k nu aveau tv bagat in priza lol n-am mai reusit sa facem nimic. ne-am dus sa mancam si masculu manca si eu injuram lol am injurat incontinuu vreo 40 de min lol

lol rotflrotfl

Offline

 

#29 2008-04-11 12:01:32

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: Cea mai nereusita partida

rotfl cu adevarat naspa


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#30 2008-04-11 15:11:17

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: Cea mai nereusita partida

rotfl rotfl nashpaaa rotfl2


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#31 2008-04-13 14:20:54

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Cea mai nereusita partida

ahh si a mai fost ceva de genu la revelionu trecut lol eram la munte si pe 1 seara la ora 12 au intrat peste noi in camera (bateau insistent in usa si nah tongue) k sa iesim sa cantam la multi ani k era ziua uneia.... si masculu a zis k mah hai si noi k asa e frumos lol si am jelit toata noaptea rotfl aveam niste ochi umflati rotfl


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#32 2008-04-14 14:15:21

skumpi
Vizitator

Re: Cea mai nereusita partida

cred a doua ora cand am facut`o...bine au fost partdide rodnar 4 applause apoi au mai urmat...3...2...1... lol cand cum smile

 

#33 2008-04-14 18:19:12

maria-magdalena
New member
Inregistrat: 2008-04-03
Mesaje: 31

Re: Cea mai nereusita partida

mmmm la mine au fost mai multe :intr-o zi noi eram in actiune si suna telefonul (era patronul lui si avea nevoie de el)a plecat si ma lasat asa :f?rbannad: nu mai puteam am inceput sa injur si el stai linistica ca continuam cand vin inapoi ca nu cred ca stau mult ,aha si a stat vreo 3-4 ore   ,   dupa aia eram la noi in camera si bate cineva la usa (era prietenul lui cel mai bun)noi"da da venim imediat si ala cica ce facecti mai acolo ,prostii?"si atunci ce sa mai facem..........
inca una cand eram in fapt intra sorasa pe usa lol vai ca nu mai puteam
si mai e unu eram amandoi pe plaja seara super frumos si no nea venit cheful dar nu a tinut prea mult ca batea un vant si nu mai puteam de frig  rotfl rotfl kapitulation


Nu te ingrijora din cauza oamenilor din trecutul tau.Exista un motiv pentru care nu au reusit in viitorul tau :-)

Offline

 

#34 2008-04-14 18:42:03

iony
Sr. member
De la: stres
Inregistrat: 2007-09-11
Mesaje: 1773

Re: Cea mai nereusita partida

mi-am adus si eu aminte una... eram la o cabana cu niste prieteni. noi ne-am ratras in camera si... big_smile peretii erau din lemn si se auzea tot prin ei. deodata restul au hot sa ne scoata din camera si au inceput sa bata in perete, de a cazut si o farfurie asezata pe o noptiera langa perete...dupa atatea izbituri si strigate am hotarat sa renuntam big_smile

Offline

 

#35 2008-05-09 13:41:05

YoHanna
Insomniac member
Inregistrat: 2007-05-31
Mesaje: 5651

Re: Cea mai nereusita partida

hai sa va povestesc ce am patit si eu o data cu skumpu meu lol era sg aksa asa ca am hotarat sa facem un dush impreuna (el avand cabina de dush).si lucrurile au cam inceput sa se incinga..sarutari,mangaieri,penetrare..alea alea..si fiind foarte dusi de val nu am realizat k unul dintre noi a pus piciorul pe scurgere si nivelul apei a inceput sa se ridice pana a trecut de limita..si a curs in baie. din baie a curs pe hol,ajungang chiar si la el in camera.cand ne-am dezmeticit noi un pic am vazut nivelul apei in cabina ne-a palit shocul smile)ioi si cand am iesit si am vazut ce era in casa...repede cu prosoape,galeti sa remediem situatia lol am fost noi shokati atunci dar dupa ce am remediat situatia ne=am prapadit de ras lol si culmea nu a venit batranica de jos cu reclamatii lol

Ultima oara a fost editat de YoHanna (2008-05-09 16:53:50)


hjarta "The most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the "you" you love, well, that's just fabulous" hjarta

Offline

 

#36 2008-05-09 19:00:19

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Cea mai nereusita partida

YoHanna a scris:

hai sa va povestesc ce am patit si eu o data cu skumpu meu lol era sg aksa asa ca am hotarat sa facem un dush impreuna (el avand cabina de dush).si lucrurile au cam inceput sa se incinga..sarutari,mangaieri,penetrare..alea alea..si fiind foarte dusi de val nu am realizat k unul dintre noi a pus piciorul pe scurgere si nivelul apei a inceput sa se ridice pana a trecut de limita..si a curs in baie. din baie a curs pe hol,ajungang chiar si la el in camera.cand ne-am dezmeticit noi un pic am vazut nivelul apei in cabina ne-a palit shocul smile)ioi si cand am iesit si am vazut ce era in casa...repede cu prosoape,galeti sa remediem situatia lol am fost noi shokati atunci dar dupa ce am remediat situatia ne=am prapadit de ras lol si culmea nu a venit batranica de jos cu reclamatii lol

rotflrotflrotfl piscina nu alta rotfl


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#37 2008-05-09 20:16:35

bip_bip
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-06-30
Mesaje: 26

Re: Cea mai nereusita partida

partida n-a fost nereusita , chiar invers. ne-am iubit peste tot prin apartament si am ajuns la un moment dat pe covor. el deasupra..facandu-si treaba si eu , evident lenesa, doar culegand roadele. sau cel putin asa credeam.. caci de la toata miscarea ceea inainte-inapoi m-a omorat funduletzul o saptamana de la covor. era interesant sa ma vezi cum evitam sa  ma asez la munca si cat de ciudat mergeam. acu m-am invatat si punem o paturica sau ceva moale

Offline

 

#38 2008-05-09 21:54:59

Andreea89
Sr. member
De la: Iasi
Inregistrat: 2007-11-01
Mesaje: 1032

Re: Cea mai nereusita partida

pfff...
eu`mi aduc aminte de cea mai enervanta si ofticanta partida...
Imi placea super mult si el a ejaculat iar eu am ramas cu buza umflata si aveam un chef nebun mai ales ca bausem putin vin.din pctul meu d vdr seara aia trb sa se termine suuuper eu "o" vroiam pana simteam k nu mai pot,dar el... imediat x(


Ceea ce vrea un bărbat e să creadă că o femeie îl poate iubi atât de mult încât n-o va interesa nici un alt bărbat

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.