homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

CM rosu ffff aprins?????-2


#20 2007-01-15 13:34:43

Nyky
New member
Inregistrat: 2007-01-10
Mesaje: 26

Re: CM rosu ffff aprins?????

Multumesc mult, doctoressa, ma simt mult mai bine dupa acest tratament de 2 zile, si am inteles k mai am de facut cateva luni la rand, plus cel de azi care o sa mi-l prescrie iar doctorul, pt k inca nu am vb de rezultatul de la eco. Sper sa fie bine:)
  Multa sanatate.
  Apropos, ma inteapa tare ficatul in partea dr sub coaste( desi am auzit k ficatul nu doare)la orice efort mic depus,k o intepatura si nu pot respira normal, pana si o plimbare. Sa fie de la tratamente????

  Buna fetelor. Am reusit sa-mi revin din durerile mele dupa 10 zile de tratament cu doxicilina si piroxicam.Dar am facut o analiza de secretie si mi-a iesit :candida cu o puternica inflamatie.Si intradevar am uneori usturimi la urinat sau contact sexual. Apoi drept tratament  mi-a prescris doctorul o reteta:
ampicilina 100 mg
metromolozol (cred)250mg
stamicin ....nu inteleg mai departe
butir (cred)                         
  tratament de 10 zile cate 2 ovule unul dimineata si unul seara, plus niste pastilute pt mine si pt prieten Timolozol
4 in prima zi de tratament si 4 in ultima zi de tratament.

oare sa fie bun tratamentul????? oricum doctorul m-a pus pe picioare si vi-l recomand celor care sunt din IASI si nu este numai parerea mea. Galearschi Sorin
Doctoressa, imi poti da o parere? Multumesc mult si este foarte dragut din partea dumneavoastra k va faceti timp si pt noi


sper k nu v-am plictisit

Ultima oara a fost editat de Nyky (2007-01-28 22:00:46)

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.