homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?-3


#39 2008-05-26 21:58:32

taisha
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2008-01-17
Mesaje: 2199

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

cred ca am mai scris chestia asta pe undeva...

el mi-a facut mie primul... eram virgina, mi-era frica s-o fac cu el si nici nu vroiam sa aud de sex oral..
cu timpul am inceput sa-l iubesc etc si a venit de la sine..
prima data cand i-am facut, stiu ca ma tot gandeam cum va fii dupa? oare o sa ma mai sarute big_smile? a doua oara cand i-am facut, nu si-a dat seama si a ejaculat la mine.. si cand m-am trezit cu sperma in gura lol am inghitit... apoi m-am obisnuit... acum imi place

Offline

 

#40 2008-05-27 00:19:41

CrisTiNa Tikale
Hero member
De la: mine pt voi
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 4058

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

ivy a scris:

nu smile daca mi-era, nu mai faceam angel

subscriu big_smile


Fiecare zi e un nou inceput !!!   

hjarta  Nu te iubesc pentru ceea ce esti, ci pentru ceea ce sunt atunci cand sunt cu tine   hjarta

Offline

 

#41 2008-05-28 16:08:03

mirelle23
New member
Inregistrat: 2008-05-28
Mesaje: 6

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

buna... eu sunt pt prima oara aici, e prima mea zi
haideti sa va soun cum a fo la mine prima oara: primul prieten, primul sarut etc(21 de ani cam tampita, sincer, dc am asteptat atat) si din curiozitate am zis hai sa vad cum e... toate bune si frumoase pana in mom in care el si-a dat drumul... ingrozitor, mi sa facut ra...iar explicatia lui a fo ca nu si-a dat seama, yeah right
anyway chestia e ca dc o faci cu pers potrivita, un barbat care sa respecte femeia si sa nu o trateze ca pe o... este SUPER misto
acum m-am vindecat si chiar imi face placere sa o fac...

Offline

 

#42 2008-05-29 21:23:26

yonny
New member
Inregistrat: 2008-05-25
Mesaje: 67

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

la mn prima data a fost oribil,punem putin gura, imi venea sa vomit,plecam la baie juma de ora si tot asa pana ,m-am invatat.cam dificil,dar m-am invatat...in sfarsit lol

Offline

 

#43 2008-05-30 13:57:26

Alina Delia
Addicted member
De la: Cluj-Napoca
Inregistrat: 2007-12-16
Mesaje: 12952

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

La Mine A Fost Mai Mult Joaca.. Tachinare Nu Credeam Ca Va Avea Finalitate Si Al Sf Recunosc Gustul Nu Era Care Ma Asteptam.. Ma Refer La Sperma..


Cine rade la urma....gandeste mai incet dumbom

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2008-06-01 00:08:41

vulpea_mâţă
New member
De la: On your shoulder
Inregistrat: 2008-05-31
Mesaje: 26

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

nu mi-a fost rusine...
la inceput m-am simtit putin ca pe nisipuri miscatoare..nu prea stiam ce si cum sa fac..dar m-am dezmeticit repede lol ...si mi-a placut tongue


The man is the head of the family...the woman is the neck that turns the head. tongue

Spreading wisdom via repetitive application of the Cluebat.  dumbom

Offline

 

#45 2008-06-03 12:39:18

daniela1985
Full member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 438

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

la mine el a fost primul care mi-a facut oral...foart rusinoasa...
dupa o perioada stand in pat noi ... a venit vb dspre sex oral si imi zicea k nu ma vede el pe mine facand asa ceva niciodata si am facut pariu...m-am bagat sub plapuma si i-am facut...dupa cateva secunde m-am ridicat si cand m-am uitat la ubi era in al 9 - lea cer...
alta data cand i-am facut nu m-am speriat de gust...nu ma asteptam sa isi dea drumul si un pic din "fericirea" lui am inghitit iar restu am scuipat rotfl dar a fost ok big_smile

Ultima oara a fost editat de daniela1985 (2008-06-03 12:40:14)

Offline

 

#46 2008-06-03 15:34:24

oana marina
Membru
Inregistrat: 2008-06-03
Mesaje: 2

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

eu am facut pt ca numai aveam rabdare. el nu a vrut sa ma lase, si ne-am certat pe tema asta. intr-un final l-am convins si i-a placut si acum imi cere el, dar problema este ca dupa ce ii fac nu ma lasa sa il sarut. voi ce credeti?

Offline

 

#47 2008-06-03 15:35:46

oana marina
Membru
Inregistrat: 2008-06-03
Mesaje: 2

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

si apropo mie imi place mult si i-am facut cand inca eram virgina

Offline

 

#48 2008-06-03 16:12:11

persifona
Vizitator

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

oana marina a scris:

eu am facut pt ca numai aveam rabdare. el nu a vrut sa ma lase, si ne-am certat pe tema asta. intr-un final l-am convins si i-a placut si acum imi cere el, dar problema este ca dupa ce ii fac nu ma lasa sa il sarut. voi ce credeti?

Asta mi se pare TOTAL aiurea. Sincer, eu in locul tau nu i-as face daca face fitze de-astea. Ce pisici, e corpu lui, mie nu mi-e scarba sa bag in gura, da lui i-e scarba sa puna buzele pe urma? punish

 

#49 2008-06-03 16:14:19

Detzy
Insomniac member
De la: ...mine pentru ....voi
Inregistrat: 2008-01-23
Mesaje: 7254

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

persifona a scris:

oana marina a scris:

eu am facut pt ca numai aveam rabdare. el nu a vrut sa ma lase, si ne-am certat pe tema asta. intr-un final l-am convins si i-a placut si acum imi cere el, dar problema este ca dupa ce ii fac nu ma lasa sa il sarut. voi ce credeti?

Asta mi se pare TOTAL aiurea. Sincer, eu in locul tau nu i-as face daca face fitze de-astea. Ce pisici, e corpu lui, mie nu mi-e scarba sa bag in gura, da lui i-e scarba sa puna buzele pe urma? punish

yikes yikes yikes urat din punctu meu de vedere....baiatu e usor ...hai sa-i spun ....lipsit de maniere (foarte frumos spus)...sper sa nu te superi pe mine...dar chiar m-au apucat :f?rbannad:


baby Dragos hjarta rugaciune

Offline

 

#50 2008-06-03 21:24:32

iNs
New member
Inregistrat: 2008-05-11
Mesaje: 19

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

Daca el nu vrea sa te sarute...nu ii mai face nici tu nimic.Chiar nu inteleg de ce sa nu te sarute,eu nu simt nimic dupa ce ma aduce iubita in al 9 cer(a nu se intelege ce termin in gura ei:|)

Offline

 

#51 2008-06-05 23:00:23

my_aa
Insomniac member
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 5438

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

foarte urat din partea lui... neutral


„Dă tot ce ai mai bun în tine, întrucât totul din viaţa ta îţi aparţine numai ţie.”

Offline

 

#52 2008-06-06 14:38:13

bebe_mic
Full member
Inregistrat: 2008-01-05
Mesaje: 179

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

kiar fff urat din partea lui...cum sa nu te sarute...e ceva stupid...ii place knd ii faci? se simte in al 20-lea cer?...si porma nu vrea sa te sarute...eu sincer una...nu mai stateam cu el...pt ce...dak ii este scarba...pa si la gara


......

Offline

 

#53 2008-06-10 09:55:39

miha_g
Banat
Inregistrat: 2008-05-09
Mesaje: 704

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

rusine??? un pic poate...sau mai degraba un pic de disconfort ca nu prea stiam eu ce sa fac dar(eram mai de la tara rotfl  ) ne-am simtit bine iar acum uhuuuu ce ne mai place

Offline

 

#54 2008-06-24 21:04:27

andrutza87
New member
De la: iasi
Inregistrat: 2008-06-11
Mesaje: 6

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

cand doi oameni se iubesc, nu e loc de retineri, rusine ...trebuie sa faci din inima si pentru ca tu iti doresti sa-l vezi pe cel de langa tine ca se simte bine si nu pentru ca el te obliga ...e cel mai josnic lucru pe care il pot face baietii...dar in fine
la mine totul decurge in functie de ceea ce simt pe moment...la inceput nici nu ma vedeam in stare sa fac asa ceva...mi se pare atat de umilitor sexul oral, incat nici nu`mi trecea prin cap ca am sa fac.... exact acelasi lucru gandeam si despre a mi se face ...dar ubitu era foarte curios si dornic sa incerce ceva nou, incat m-a convins angel ... dupa care treptat am inceput sa cobor si eu mai jos de buric ... mi`a luat ceva timp sa ajung sa fac ...l`am tinut mult in suspans si l`am chinuit saracu diablo ... sa zicem ca a fost ok cand i`am facut ,  dar nu priveam cu acelasi entuziastm cu care privesc acum...
imi place sa`l vad cum moare de placere patfierbinte si experimentez tot ce mi se pare ca ar putea sa`l dea gata big_smile

Offline

 

#55 2008-06-24 23:50:56

deeadeea
New member
Inregistrat: 2008-05-07
Mesaje: 50

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

buna! eu am facut de mai multe ori, aproape de fiecare data facem dar...niciodata nu si-a dat drumul in gura mea, desi el vrea mie imi este un pic frik ca o sa vomit. cum e? ce gust are?

Offline

 

#56 2008-06-25 10:11:33

Extasssy
New member
Inregistrat: 2006-03-27
Mesaje: 15

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

Buna... am tot citit ce ati scris voi aici si sa stiti ca sincer va felicit ca puteti sa faceti... eu din pacate asta nu pot sa fac...
Am incercat de foarte multe ori dar de fiecare data dupa cateva secunde imi vine sa vomit si mi se face ingrozitor de rau...
Noroc ca puiu ma intelege si nu ma preseaza nocry ... Mai mult de cate ori incerc e ideea mea dar nu reusesc...
Am incercat odata si cu prezervativ si a fost mai rau... de la tot lubrifiantul de pe el mi s-a facut si mai rau k de obicei si vre-o ora am stat numai cu capu in WC.
Aveti vre-o idee cum as putea scapa de aceasta senzatie de greata?! Adevarul e ca chiar ma enerveaza... Si stiu si cat de mult ar vrea el sa pot face odata "ALL THE WAY"
Si ca se se inteleaga nu ma refer la as-si da drumu... ca pana acolo e cale lunga... ci la partea incipienta...

Ultima oara a fost editat de Extasssy (2008-06-25 10:14:25)

Offline

 

#57 2008-06-25 10:37:30

taisha
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2008-01-17
Mesaje: 2199

Re: cum a fost prima oara cand ati faqt sex oral?

extassy, eu cred ca totul e in mintea ta... daca tu te apropii de el cu teama, si te gandesti: "gata, acum o sa-mi fie rau"... e normal ca ti-e rau

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.