homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Examen pompieri


#1 2008-06-21 12:23:30

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

examen pompieri

fetelor help cu o problema
vreau sa dau examen la pompieri ,sa intru pe un post la birouri dar stiu ca dau examen ca toti ceilalti,care ocupa posturi de pompieri.dau psihologicu,medicalu,legislatia si proba sportiva.ma interseaza la ex medical...ma poate exclude din cauza dioptriei mari?sau care sunt pb ptr care te-ar elimina in urma testului medical?

Offline

 



#2 2008-06-21 12:42:27

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: examen pompieri

avand munca la birou nu vad de ce te-ar exclude din cauza dioptriilor.
daca porti ochelari inseamna ca nu mai ai voie sa lucrezi?


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#3 2008-06-21 12:42:28

andrutza
Vizitator

Re: examen pompieri

depinde...dar hai sa fim serioase melany parca nu poti sa dai la cel care se ocupa de proba medicala spaga....parca nu stim cum merge la noi in tara... smile

 

#4 2008-06-21 12:44:07

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: examen pompieri

cred ca proba medicala ii aceasi ca la scoala de soferi. daca ai trecut acolo, de ce sa nu treci si acum? wink
si cum zice andrutza ... cate nu se pot face wink

pe mine, de exemplu, m-au exclus de la proba medicala pt scoala de soferi. si tot am rezolvat si am luat permisul


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#5 2008-06-21 12:46:28

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: examen pompieri

stiu ca se poate face totul cu spaga...da nu stiu daca se va putea da la proba medicala spaga.in mod normal oricum ar trebui sa dau bani unui om ptr ca sunt 3 -4 locuri la birouri.
la scoala de soferi n-a fost mare lucru.doar ca de ex la politie(academie) stiu ca te exclude din start cu problema de dioptrii.
am dat un search pe net da nu gasesc conditiile pe care tb sa le indeplinesc
de ex la pol de frontiera daca ai tatuaje esti exclus

Ultima oara a fost editat de Melany1 (2008-06-21 12:47:28)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2008-06-21 12:46:57

andrutza
Vizitator

Re: examen pompieri

eu la scoala de soferi nici n-am mai dat medicalu si psihologicu...mi-a zis instructoru din proprie initiativa sa-i dau nu stiuc ati bani ca sa-mi dea adeverintele necesare....
de asta zic ca daca o sa fie ceva pb dai si u ceva acolo la cel care se ocupa de medical ca ei asta asteapta...nu prea cred eu sa nu primeasca...tutsi traim in Romania lol

 

#7 2008-06-21 12:49:17

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: examen pompieri

se poate da si la proba medicala. eu am dat putin.
vezi poate gasesti pe cineva in spital care sa te poata ajuta. ca sa nu te duci chiar acolo in cabinetul in care te examineaza.
eu am dat si in cabinet, pt ca ne-au cerut sa punem bani pe masa si m-a picat. pe urma mi-a facut fisa cineva in spital si eu am mai facut doar examenul oftalmologig (nu era doctorita din spital si trebuia sa ma duc in alta parte)


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.